logo

Lidlaki powracają! Od kiedy znajdziesz je w Lidlu?

07maj 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Słynne Lidlaki, maskotki przypominające warzywa i owoce, powracają w powiększonym składzie! Już niedługo będziecie mogli znaleźć w Lidlu dotychczasowe pluszaki oraz trzy zupełnie nowe maskotki w lidlakowej ekipie. Od kiedy Lidlaki z ryneczku będą dostępne i jakie nowości czekają na Was w dyskoncie? Sprawdźcie w tekście!

Reklama

Z pewnością pamiętacie Świeżaki, maskotki wyglądem przypominające owoce i warzywa, za którymi szalały dzieci w całej Polsce. Po biedronkowych Świeżakach Lidl wystartował z własną kampanią i w dyskoncie tym mogliście znaleźć Lidlaki - Brokuła, Marchewkę, Jabłko, Banana, Śliwkę i Pomidora.

LidlakiŹródło: Lidl

Teraz Lidlaki powracają do Lidla w powiększonym składzie!

Nowe Lidlaki w Lidlu!

Już od czwartku 10 maja w Lidlu ponownie dostępne będą Lidlaki w cenie 9,99 zł za sztukę. Tym razem do ekipy dołączyła Papryka, Brzoskwinia i Ziemniak:

LidlakiŹródło: Lidl, gazetka str. 22 

Zarówno dotychczasowe, jak i nowe Lidlaki w ekipie, będziecie mogli kupić za 9,99 zł do wyczerpania zapasów. Nie musicie zbierać naklejek za zakupy - wystarczy, że pójdziecie do Lidla, weźmiecie z półki wybranego Lidlaka i kupicie go przy kasie :-) Nowe Lidlaki znajdziecie w najnowszej gazetce Lidla obowiązującej od 7 maja, str. 22.

Lidlaki i Świeżaki nie tylko w dyskontach

Czy warto? Jeśli Wasze dzieci uwielbiają te maskotki, to niecałe 10 zł nie wydaje się wygórowaną ceną. Tym bardziej, że nie musicie za każdym razem robić zakupów w Lidlu na określoną kwotę, jak było w przypadku Świeżaków z Biedronki. Wystraczy tylko 9,99 zł żeby wrócić z Lidlakiem do domu :-) Jeśli jednak Wasze dzieci kochają i są wierne biedronkowym Świeżakom - maskotki warzyw i owoców kupić możecie na AliExpress. Co prawda poczekacie nieco dłużej na zamówienie, ale wybrany Świeżak może być Wasz nawet za 22 zł:

AliExpress promocja Świeżak

Zbliża się Dzień Dziecka, więc może warto już teraz pomyśleć o prezencie? A Lidlak lub Świeżak może okazać się strzałem w dziesiątkę! Dzieci uwielbiają jednak nie tylko maskotki. Wiemy, gdzie jeszcze znajdziecie promocje na zabawki.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close