logo

Lidl: wyprzedaż artykułów przemysłowych i odzieżowych do -70% na koniec wakacji

28sie 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Większość sklepów organizuje wielkie wyprzedaże asortymentu wyłącznie na koniec sezonu letniego czy zimowego, w Lidlu skorzystacie z nich jednak znacznie częściej. Już niedługo do sieci tych dyskontów ponownie zawitają obniżki sięgające aż 70% na artykuły przemysłowe i odzieżowe. Co dokładnie kupicie w promocji?

 

Reklama

Okres największych wyprzedaży w roku przypada zwykle na koniec sezonu letniego i zimowego. Z wyjątkiem słynnego Black Friday, to właśnie wtedy skorzystacie z najbardziej atrakcyjnych promocji i okazji. W niektórych sklepach wyprzedaże są jednak organizowane znacznie częściej, na przykład wtedy, kiedy dana marka chce pozbyć się zalegających na magazynach produktów. Tak właśnie jest w przypadku sieci dyskontów Lidl, do której już niedługo ponownie zawita wyprzedaż artykułów przemysłowych i odzieżowych do -70%.

Wyprzedaż do -70% w Lidlu - co i od kiedy w promocji?

Wcześniej z wyprzedaży w Lidlu mogliście skorzystać w czerwcu i w lipcu. Teraz, na sam koniec wakacji, dyskont ten ponownie zaskakuje swoich klientów organizując kolejną wyprzedażową akcję. Już od 30 sierpnia nawet 70% taniej będziecie mogli kupić w Lidlu artykuły przemysłowe i odzieżowe, które wcześniej dostępne były w regularnej sprzedaży tej sieci supermarketów, ale nie zostały całkowicie wysprzedane. W związku z tym dostępność produktów, wzorów, kolorów czy rozmiarów może być ograniczona, a asortyment wyprzedażowy może się różnić w zależności od sklepu.

  • OD KIEDY? 30.08
  • DO KIEDY? Do wyczerpania zapasów.
  • GDZIE? W sklepach stacjonarnych Lidl w Polsce.
  • CO W PROMOCJI? Artykuły przemysłowe i odzieżowe, które wcześniej były w ofercie Lidla, a które nie zostały wysprzedane. Asortyment objęty wyprzedażą i dostępność produktów może się różnić w zależności od sklepu.

Na stronie z wyprzedażą możecie już podejrzeć produkty, które będą przecenione od 30 sierpnia. Co takiego kupicie taniej?

Nawet 70% taniej na wyprzedaży w Lidlu - jakie produkty w promocji?

Sprzęt i asortyment do domu:

Odzież:

Elektronarzędzia:

Oczywiście to tylko przykłady produktów objętych wyprzedażą, pełen spis asortymentu znajdziecie na stronie Lidla. Ostatnie dni wakacji z pewnością poświęcicie także na kompletowanie szkolnej wyprawki dla swojego dziecka. I tutaj mamy świetną wiadomość :-) W Lidlu (tym razem w sklepie online) trwa wyprzedaż artykułów do szkoły do -50%, na której w niższej cenie kupicie plecaki, tornistry, odzież i obuwie dla dzieci oraz przybory. Mamy także całą listę promocji specjalnie z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Gdzie skorzystacie ze zniżek?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close