logo

Lidl: wielka wyprzedaż na koniec roku do -80%

19gru 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Jak co roku, również i tym razem, Lidl organizuje wielką wyprzedaż artykułów przemysłowych i odzieżowych. Tuż po Świętach, od czwartku 28 grudnia, wybrane produkty będziecie mogli kupić w przecenie nawet o 80% taniej! Sprawdziliśmy, co tym razem Lidl dla Was przygotował.

Reklama

UWAGA: Szukacie informacji o najnowszej wyprzedaży na koniec roku 2018 w Lidlu? Więcej szczegółów znajdziecie w naszym osobnym artykule.

Każdego roku Lidl tuż po Świętach organizuje wielką wyprzedaż. Produkty, które w ciągu całego roku mogliście kupować w tym dyskoncie, a które nie sprzedały się w czasie trwania danej oferty promocyjnej, teraz będziecie mogli kupić nawet 80% taniej. Zrobiliśmy wyprzedażowy przegląd i sprawdziliśmy, co tym razem dostaniecie w Lidlu podczas wielkiej wyprzedaży artykułów przemysłowych i odzieżowych.

Wielka wyprzedaż w Lidlu do -80%

Tradycyjnie na wyprzedaży w Lidlu organizowanej na koniec roku kupicie ostatnie sztuki z asortymentu, który już wcześniej był dostępny w tym dyskoncie. Dlatego ich wybór jest mocno ograniczony, podobnie, jak ilość kolorów czy rozmiarów w przypadku odzieży. My polecamy Wam wcześniej zapoznać się z wyprzedażową ofertą, żeby wiedzieć, na co polować już w czwartek 28 grudnia.

Wyprzedaż odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej

Koszulki, spodnie, buty, a nawet bieliznę - tego typu produkty odzieżowe kupicie podczas corocznej wyprzedaży w Lidlu. Dobrą okazją są buty sportowe Umbro za 45 zł za parę:

Lidl wielka wyprzedaż na koniec roku do -80%

Podczas wyprzedaży w Lidlu panie, które jeszcze nie mają swojej sylwestrowej kreacji, znajdą coś z pazurem w sam raz, na przywitanie Nowego Roku:

Wielka wyprzedaż do -80% w Lidlu

Akcesoria do domu w obniżonych cenach

Na wyprzedaży w Lidlu obkupicie nie tylko siebie, ale również swój dom w nowe akcesoria. Na przykład za ciepłą, flanelową pościel z motywem świątecznym zapłacicie 20 zł, a nawet 30 zł taniej w zależności od wybranego rozmiaru:

Wielka wyprzedaż do -80% w Lidlu

Na mikser do smoothie będziecie musieli wydać nie 179 zł, a tylko 99 zł, czyli aż 44% mniej:

Wielka wyprzedaż do -80% w Lidlu

Artykuły przemysłowe do -80%

To, co głównie znajdziecie na corocznej wyprzedaży w Lidlu, to artykuły przemysłowe: narzędzia, elektronarzędzia, czyli wszystko, co kochają prawdziwi majsterkowicze!

Lidl wielka wyprzedaż na koniec roku do -80%

Za wyrzynarkę 800W zapłacicie 50 zł mniej. Tych i innych okazji wielkiej wyprzedaży do -80% w Lidlu szukajcie w najnowszej gazetce obowiązującej od 21 do 31 grudnia.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich łapaczy wyprzedażowych okazji! Po Świętach w większości sklepów rozpoczną się sezonowe obniżki kolekcji jesień/zima, ale my już teraz wiemy, gdzie skorzystacie z pierwszych zimowych wyprzedaży!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close