logo

Lidl: wielka wyprzedaż artykułów przemysłowych do -80%

25sie 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Pomiędzy promocjami Lidl ma dla swoich klientów coś specjalnego! Już 25 sierpnia rusza wielka wyprzedaż artykułów przemysłowych, która organizowana jest przez tę sieć supermarketów kilka razy w roku. Wybrane produkty kupicie nawet 80% taniej! Postanowiliśmy to sprawdzić i wybraliśmy się do Lidla.

AKTUALIZACJA!

Szał letnich wyprzedaży dotarł nie tylko do sieciówek i sklepów ze sprzętem RTV i AGD, ale także do supermarketów, a przynajmniej do jednego z nich :-) Kilka razy w roku, zazwyczaj w czasie sezonowych obniżek latem i zimą, Lidl organizuje wielkie akcje wyprzedażowe, które przyciągają naprawdę tłumy klientów. Tak będzie z pewnością i tym razem. 25 sierpnia ustawcie budziki wcześniej, niż zwykle i ustawcie się w długiej kolejce. A czy warto? Sami zobaczcie.

Zasady promocji

Wielka wyprzedaż Lidl

W najnowszej gazetce Lidla obowiązującej od 21.08 na stronach 24-31 znajdziecie informacje oraz wybrane produkty, które będziecie mogli kupić w mocno obniżonych cenach podczas wielkiej wyprzedaży. Potrwa ona od 25.08 aż do wyczerpania zapasów, jednak z doświadczenia wiemy, że nie potrwa to zbyt długo :-) Tym bardziej, że ceny są naprawdę atrakcyjne. Jeśli więc wpadnie Wam coś w oko, najlepiej żebyście wybrali się do Lidla z samego rana.

UWAGA! Ze względu na wyprzedaż dostępność artykułów, wzorów i kolorów jest ograniczona. 

Ponad 200 artykułów do -80%

Akcją wyprzedażową objętych jest ponad 200 produktów z kategorii artykuły kuchenne, odzieżowe, artykuły do pielęgnacji, wyposażenia domu, artykuły warsztatowe i szkolne, czyli wszystko, co poza kosmetykami i produktami spożywczymi znajdziecie w Lidlu. My wybraliśmy dla Was kilka hitów w naprawdę świetnej cenie!

-> Urządzenia do stylizacji włosów za 9 zł

Wielka wyprzedaż LidlLidl, gazetka z 21.08, str. 28

-> Skórzane buty męskie za 29 zł

Wielka wyprzedaż LidlLidl, gazetka z 21.08, str. 27 

-> Zestawy klocków Lega za 45 zł

Wielka wyprzedaż LidlLidl, gazetka z 21.08, str. 27

-> Kołdry i poduszki w różnych rozmiarach od 29 zł

Wielka wyprzedaż LidlLidl, gazetka z 21.08, str. 29

Pełną listę produktów objętych wyprzedażą znajdziecie -> tutaj <-

Polowanie na wyprzedaż

Nasza dzielna redaktorka wstała o świcie i wybrała się do jednego ze sklepów Lidl żeby na własnej skórze przekonać się, jak będzie wyglądało polowanie na wyprzedażowe produkty. Standardowo, jak przy tego typu akcjach, kolejka ustawiła się przed sklepem na długo przed otwarciem. Wszyscy z niecierpliwością wyczekiwali godziny 7:00. Wtedy to zwykle rozsuwają się wrota, za którymi dzieją się iśćie dantejskie sceny.

Ale... nie tak szybko. Wybiła 7:00, wszyscy stali w pełnej gotowości, ale drzwi nadal były zamknięte. 7:01... 7:02... 7:03... każda minuta wydawała się być wiecznością, ale nareszcie o 7:07 wrota się otwarły, a po chwili sklep zalała fala klientów gotowych walczyć do ostatniej kropli krwi o wypatrzone wcześniej w gazetce produkty. Niestety... żadnych nie było. Nad pustym miejscem w sklepie wisiała smutna informacja o wyprzedaży, która miała się rozpocząć, ale najwyraźniej coś poszło nie tak. Tylko co? Informacji brak. Sprzedawca, który krzątał się po sklepie, został nagle zaatakowany pytaniami zrozpaczonych ludzi o wyprzedażowe produkty, jednak wszystko, co powiedział, to "wyprzedaż będzie później".

Lidl wyprzedaż

(Zdjęcie zrobione w jednym z poznańskich sklepów Lidl)

Wszyscy się rozeszli i zaczęli snuć się bez celu po sklepie. Nasza redaktorka, zamiast wychodzić z niczym, postanowiła kupić na pocieszenie małe słodkości i ruszyć do kas. Podpytując kasjera o wyprzedaż, uzyskała nieco więcej informacji. Okazało się, że towar jest i został rozpakowany na magazynie, jednak wyprzedażowe ceny, ze względu na awarię systemu, nie wchodziły na kasę, dlatego nie można było rozlokować go na sklepie. Wielkie rozczarowanie dla klientów, którzy wstali rano i przygotowali się na walkę, ale takie rzeczy się przecież dzieją. System to tylko system, komputer to tylko komputer. My widzimy w tym dobrą stronę - jeśli nie chcieliście zrywać się o świcie z łóżka, stać w kolejce żeby kupić lokówkę za 9 zł, możecie na spokojnie wybrać się do Lidla po pracy i jest naprawdę spora szansa, że kupicie na wyprzedaży to, co chcecie :-)

Tak samo, jak podczas promocji, które dla Was przygotowaliśmy! Z nich warto skorzystać:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close