logo

Lidl: wielka wyprzedaż artykułów przemysłowych do -80%

13kwi 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Jeżeli myśleliście, że czas wielkich wyprzedaży dobiegł końca wraz z zimą i teraz na rabaty sięgające 70% będziecie musieli poczekać do schyłku sezonu letniego - nic z tych rzeczy! Już niebawem w Lidlu wystartuje kolejna, słynna wyprzedaż artykułów przemysłowych i odzieżowych. Jesteście ciekawi, co kupicie nawet 70% taniej? Zajrzyjcie do naszego artykułu!

Reklama

UWAGA: Szukacie informacji o najnowszej wyprzedaży na koniec roku 2018 w Lidlu? Więcej szczegółów znajdziecie w naszym osobnym artykule.

Czas największych wyprzedaży przypada zawsze na koniec sezonu jesienno-zimowego i wiosenno-letniego. Wtedy to w sklepach panuje prawdziwy szał, a asortyment jest wyprzedawany w cenach niższych o 70%, a nawet więcej! To nie znaczy jednak, że tylko pod koniec zimy i lata macie szansę skorzystać z tak wysokich obniżek. Od jakiegoś czasu sklepy wprowadzają dodatkowe wyprzedaże typu Mid Season Sale w połowie sezonu, kiedy to część asortymentu kupicie dużo taniej (jeszcze przed końcową, sezonową wyprzedażą). Są także wyjątki od reguły, które my baaardzo lubimy, czyli wyprzedaże "bez okazji", jak ta, która już 14 kwietnia rozpocznie się w Lidlu. Więcej szczegółów znajdziecie w dalszej części naszego artykułu.

Lidl wyprzedaż artykułów przemysłowych i odzieżowych

Wyprzedaż artykułów przemysłowych i odzieżowych do -70%

Co jakiś czas w Lidlu, zazwyczaj pod koniec roku, ale jak widać nie tylko, możecie kupić wybrany asortyment (wcześniej dostępny w tym dyskoncie) z dodatkową zniżką. Ze względu na wyprzedaż dostępność wzorów i kolorów tych artykułów może być ograniczona, ale to i tak świetna okazja, żeby kupić produkty, na które wcześniej polowaliście, w naprawdę świetnej cenie. Co będziecie mogli dostać podczas najbliższej wyprzedaży w Lidlu już od soboty 14 kwietnia?

Elektronikę i małe AGD

-> Smartfon Gigaset GS160 za 119 zł zamiast 399 zł - obniżka 70%:

Lidl wyprzedaż artykułów przemysłowych i odzieżowych

Lidl, gazetka str. 28

-> Robot odkurzający Vileda VR100 za 333 zł zamiast 444 zł - taniej o 111 zł:

Lidl wyprzedaż artykułów przemysłowych i odzieżowych
 
Lidl, gazetka str. 31
 

-> Soniczna szczoteczka do czyszczenia twarzy SilverCrest za 30 zł zamiast 99 zł - rabat 70%:

Lidl wyprzedaż artykułów przemysłowych i odzieżowych

Lidl, gazetka str. 30
 

-> Elektryczny spieniacz do mleka 500W za 49 zł zamiast 139 zł - 65% taniej:

Lidl wyprzedaż artykułów przemysłowych i odzieżowych

Lidl, gazetka str. 29

Zabawki dla najmłodszych

Lidl wyprzedaż artykułów przemysłowych i odzieżowych

Klocki Lego Friends lub City już od 99 zł, lalka z akcesoriami taniej aż o 73%, drewniany zamek, domek dla lalek czy gospodarstwo za 55 zł - takie okazje czekają na Was w Lidlu od soboty 14 kwietnia! A to oczywiście nie koniec, ponieważ poza zamieszczonymi przez nas rzeczami, w Lidlu znajdziecie również coś dla domu i majsterkowiczów. Produkty wyprzedażowe są dostępne w gazetce Lidla obowiązującej od 09.04 do 14.04 na stronach 28-32.

Nie tylko podczas wyprzedaży w Lidlu kupicie w dobrej cenie małe AGD, inne produkty do domu czy zabawki dla dzieci. Wiemy, gdzie jeszcze czekają na Was promocje!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close