logo

Lidl: jak wypróbować za darmo pasty Wawrzyniec?

15paź 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Lubicie naturalne, zdrowe produkty? Jesteście wegetarianami lub po prostu kochacie warzywa? Jeśli jeszcze nie kosztowaliście past Wawrzyniec, teraz będziecie mogli wypróbować je całkowicie za darmo! Jak to zrobić?

Reklama

Pasty Wawrzyniec to produkty w 100% naturalne i... zdrowe! Dodatkowo, aż 97% testujących pasty Wawrzyniec oceniło pozytywnie ich smak, więc są także pyszne :-) Chcecie wypróbować je w swoich daniach w kuchni? Sprawdzić, czy Wam również będzie odpowiadał ich smak? Jesteście wegetarianami lub po prostu kochacie warzywa i szukacie gotowych produktów, z których przyrządzicie pyszne potrawy? Teraz możecie skosztować je całkowicie za darmo! A to wszystko za sprawą dobrze Wam znanych sieci dyskontów Lidl.

Pasty Wawrzyniec - jak wypróbować za darmo?

Lidl pasty Wawrzyniec za darmo

  1. W terminie 15.10-28.10 kup jedną z past Wawrzyniec w wybranym sklepie Lidl w Polsce.
  2. Zachowaj dowód zakupu.
  3. Wypełnij formularz dostępny na stronie akcji.

Dzięki temu otrzymacie zwrot pieniędzy za zakupioną pastę i będziecie mogli wypróbować ją całkowicie za darmo! :-) W formularzu trzeba podać dane niezbędne do zwrotu kosztów za pastę Wawrzyniec: imię, nazwisko, adres, numer konta, skan lub zdjęcie dowodu zakupu, cenę zakupu:

Lidl pasty Wawrzyniec za darmo

A Ty, jaki smak wybierzesz?

W darmowym testowaniu Lidla biorą udział cztery smaki past Wawrzyniec:

Lidl pasty Wawrzyniec za darmo

  • z suszonymi pomidorami i żurawiną,
  • z ciecierzycą, pieprzem i czarnuszką,
  • z grillowanym bakłażanem,
  • z grillowaną cukinią i curry.

W zależności od sklepu za jeden słoiczek pasty zapłacicie 6-7 zł. Swoją ulubioną pastę możecie zamówić także online ze sklepu Lidl przez stronę Szopi.pl za 6,09 zł:

Lidl pasty Wawrzyniec za darmo

Pamiętajcie tylko żeby zachować paragon! Jak przebiega proces składania zamówienia online z Lidla, Biedronki i innych supermarketów? Tego dowiecie się z naszego artykułu. Nie musicie więc nawet wychodzić z domu, żeby wypróbować jedną z past za darmo.

Nie wiecie, do czego wykorzystać daną pastę? Mnóstwo przepisów na smaczne dania z wykorzystaniem produktów Wawrzyniec znajdziecie na oficjalnej stronie marki. Mmmm... nam już ślinka cieknie! Pochwalcie się z nami w komentarzach, co udało Wam się ugotować, oczywiście w roli głównej - pasty warzywne Wawrzyniec. A gdzie jeszcze skorzystacie z promocji na jedzenie?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close