logo

Lidl: dzikie zwierzaki - jak odebrać figurkę?

11mar 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Po akcji z Lidlakami, czas na dzikie zwierzaki, czyli nową promocję sklepów Lidl. Teraz za zakupy w tej sieci dyskontów będziecie mogli zbierać naklejki, które później zostaną wymienione na figurkę dzikiego zwierzaka. Jak zebrać je wszystkie? Szczegóły akcji publikujemy w naszym artykule.

Reklama

Mamy dla Was świetnego newsa! Lidl wystartował z własnym e-sklepem. O tym, co kupicie w sklepie internetowym Lidl, ile zapłacicie za dostawę i jak złożycie zamówienie przeczytacie w naszym najnowszym artykule.

Wydaje nam się, że akcja z Lidlakami nie cieszyła się takim zainteresowaniem jak Świeżaki czy Słodziaki z Biedronki, jednak być może zmieni się to w przypadku najnowszej promocji sieci dyskontów Lidl. Sklep ten startuje z nową akcją lojalnościową. Tym razem będziecie mogli skompletować 10 figurek dzikich zwierzaków, a równolegle w Lidlu pojawi się także specjalna kolekcja z ubraniami i akcesoriami dla dzieci z tym samym motywem.

Wasze pociechy szaleją za figurkami i zbierają dosłownie wszystko? W swojej kolekcji mogą mieć także dzikie zwierzaki z Lidla, które będą mogli postawić na półce lub bawić się nimi z rówieśnikami. 

Jak odebrać dzikie zwierzaki w Lidlu?

Akcja promocyjna trwa od 18 marca do 14 kwietnia i w tym czasie możecie wziąć w niej udział. Wystraczy, że do 14.04 zrobicie w Lidlu 10 x zakupy za min. 30 zł (za każde wydane 30 zł otrzymacie 1 naklejkę). Po zebraniu 10 naklejek będziecie mogli odebrać figurkę dzikiego zwierzaka :-)

Do wyboru są:

Lidl dzikie zwierzaki

  1. tygrys,
  2. flaming,
  3. lew,
  4. lemur,
  5. pingwin,
  6. kangur,
  7. słoń,
  8. żyrafa,
  9. zebra,
  10. krokodyl.

Żeby uzyskać naklejkę za wydane 30 zł, na Waszym paragonie nie mogą pojawić się: napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, produkty lecznicze i preparaty do początkowego żywienia niemowląt. Plus jest taki, że naklejkę otrzymacie za każde wydane 30 zł. Jeśli więc jednorazowo zrobicie większe zakupy i wydacie 100 zł, dostaniecie 3 naklejki.

Musimy przyznać, że po zapoznaniu się ze szczegółami tej promocji, jesteśmy nieco rozczarowani. Ostatecznie na jedną figurkę będziecie musieli wydać aż 300 zł, a w tej cenie możecie kupić swoim pociechom mnóstwo figurek zwierzaków w sklepie. Czy akcja ta okaże się więc hitem? Zobaczymy.

Lidl dzikie zwierzaki

Mimo że ta promocja nie wydaje się atrakcyjna, niedawno Lidl uruchomił swoją aplikację Lidl Plus, w której znajdziecie zniżki, promocje, kupony rabatowe i specjalne oferty, a z tych z pewnością warto korzystać. Jak działa Lidl Plus? O tym przeczytacie w naszym osobnym artykule.

Korzystając z kuponów rabatowych na pewno oszczędzicie na swoich zakupach spożywczych. Jeśli jednak za 300 zł, które mielibyście przeznaczyć na zebranie 1 figurki w Lidlu, chcielibyście kupić swoim pociechom inne zabawki, nowe ubranka czy akcesoria do pokoju, mamy promocje!

Źródło zdjęcia głównego: Lidl

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close