logo

Lidl: do -70% na wyprzedaży artykułów przemysłowych i odzieżowych

18cze 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Weronika Mazerska

0

Czerwiec to co roku czas, na który czekamy cały sezon - WYPRZEDAŻE! Jak zwykle pragniemy Was poinformować o najlepszych promocjach. Z wyprzedażą artykułów przemysłowych i odzieżowych wystartuje również Lidl. Sprawdźcie, kiedy i co zakupicie w obniżonych cenach.

 

Reklama

Szukacie informacji o najnowszej wyprzedaży letniej w Lidlu, która już teraz trwa w sklepie online? Szczegóły akcji w naszym najnowszym artykule - Letnia wyprzedaż w Lidlu do -70%.

Już niebawem w Lidlu rozpocznie się wyprzedaż artykułów przemysłowych i odzieżowych, które kupicie nawet do 70% taniej! Akcja promocyjna rusza 29 czerwca i potrwa do wyczerpania zapasów. Musicie jednak wziąć pod uwagę, że nie wszystkie artykuły muszą się znaleźć w Waszych sklepach. Możecie jednak coś sobie znaleźć i szukać produktu w kilku marketach. Zainteresowanych może być wiele! Sprawdźcie, jakie artykuły będą objęte wyprzedażą w Lidlu, a jeśli szukacie więcej letnich promocji, zajrzyjcie do naszego artykułu, w którym w formie przystej listy wypisaliśmy letnie wyprzedaże w sklepach stacjonarnych i online:

Wyprzedaż do -70% w Lidlu - co w promocji?

Wybraliśmy dla Was kilka propozycji produktów, które zakupicie w obniżonych cenach w Lidlu podczas wyprzedaży do -70% na artykuły przemysłowe i odzieżowe. Między innymi: trampolinę fitness, składany stół z regałem, zestaw nasadek do odkurzacza, nożyce do ogrodu i okrzesywarkę 2 w 1, a także wiele innych. Pełną listę produktów objętych promocją znajdziecie tutaj.

 

Trampolina fitness

Trampolina fitness to świetny gadżet dla aktywnych. W zestawie otrzymacie również płytę DVD z ćwiczeniami - możecie przenieść swoje treningi np. do ogródka. Maksymalne obciążenie trampoliny to 100 kg. Według nas to bardzo ciekawe urozmaicenie domowej aktywności fizycznej. W Lidlu podczas wyprzedaży kupicie ją w cenie 99,90 zł (50 zł taniej).

 

Składany stół z regałem

 

 

Wybraliśmy dla Was również ciekawy gadżet, szczególnie dla osób o małym metrażu mieszkaniowym. Tego typu składany stół zajmuje minimum miejsca, dlatego dobrze zagospodaruje każdą przestrzeń. Na wyprzedaży w Lidlu kupicie go w cenie 199 zł (50 zł taniej).

 

Zestaw nasadek do odkurzacza

Wybraliśmy dla Was również mega praktyczny gadżet, czyli nasadki do odkurzacza, które ułatwią codziennie porządki i odkurzanie trudno dostępnych miejsc. Idealnie sprawdzą się np. do sprzątania samochodu. Na wyprzedaży w Lidlu zakupicie je w cenie  49,99 zł (37% taniej).

 

Nożyce do żywopłotu i okrzesywarka 2 w 1 

Lidl wyprzedaż artykułów przemysłowych i odzieżowych

Być może potrzebujecie nożyc do żywopłotu i okrzesywarki, dzięki którym będziecie mogli bez problemu podcinać drzewa i żywopłoty oraz formować w odpowiednie i wymarzone kształty? Jeśli do tej pory używaliście zwykłych nożyc, wypróbujcie takie automatyczne urządzenie. Teraz przycinanie żywopłotu okaże się jednak bardzo przyjemnym zajęciem ;) W Lidlu na wyprzedaży kupicie je w cenie 349,00 zł (50 zł taniej).

Gdzie jeszcze wyprzedaże?

Wiemy, że wielu z naszych czytelników to łowcy najlepszych okazji, dlatego oczywiście podsyłamy Wam aktualne promocje w sklepach online, które na bieżąco dla Was uaktualniamy. W niektórych sklepach wyprzedaże już się zaczęły, dlatego korzystajcie i oszczędzajcie:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close