logo

Lidl: 2 miliony książek Wellman i Okrasy za 1 grosz!

23lis 2015

Kategoria: Promocje i zniżki | Autor: Jadwiga Dabińska

0

"Ryby są super" - to nowe powiedzenie Doroty Wellman i Karola Okrasy, którzy wraz z Lidlem promują pyszne i zarazem zdrowe jedzenie. Lidl organizuje zatem akcję promocyjną, w której można otrzymać książkę "Ryby są super" za symboliczny grosik!

Reklama

Lidl rozdaje 2 miliony książek pt. "Ryby są super", która została stworzona przez Dorotę Wellman oraz Karola Okrasę. W tej wyjątkowej książce znajduje się aż 80 przepisów Doroty i Karola na przyrządzanie dań z owoców morza oraz ryb. Jednak nie jest to zwykła książka kucharska, ale także praktyczny poradnik dotyczący porcjowania, filetowania, wędzenia i smażenia ryb.

Czy wiecie, że prawie każdą rybę można łatwo i szybko przyrządzić? W dodatku tak, żeby była ZAWSZE udana oraz smaczna? Udowadnia to świetny, polski duet: dziennikarka Dorota Wellman i kucharz Karol Okrasa. W napisanej przez nich książce można znaleźć przepisy na przystawki, zupy, dania główne, a także potrawy z grilla i dania na święta - wszystkie stworzone z ryb oraz owoców morza. Dzięki temu poradnikowi bez problemów przyrządzicie zupę rybną z pstrągiem, łatwo udusicie (ale nie zabijecie ;-)) karpia w kiszonej kapuście, a także z przyjemnością wykonacie tartinki z pastą z pieczonej flądry, suszonych pomidorów i papryki. Brzmi pysznie, prawda? Dowiedzcie się zatem jak otrzymać tę książkę za malutkiego grosza :-)

Promocyjne zasady

Zasady uczestnictwa w akcji promocyjnej można określić w trzech krokach:

  1. Zrób 6 razy zakupy w Lidlu za min. 50 zł
  2. Dopłać 1 grosz
  3. Odbierz książkę "Ryby są super"

Przy zakupach klient otrzyma od kasjera kupon promocyjny, na który przykleja się naklejki - te natomiast otrzymuje się za każde 50 złotych w Lidlu. Nie musisz zatem iść sześć razy do sklepu i robić zakupów dokładnie za 50 zł. Jeżeli zrobisz zakupy za 100 zł, otrzymasz dwie naklejki, jeśli za 150 zł, dostaniesz trzy naklejki, itd. Gdy uzbierasz 6 naklejek i dopłacisz 1 grosik, otrzymasz książkę "Ryby są super". Akcja trwa od dzisiaj do 24 grudnia 2015 roku. Czy taka książka to idealny prezent na święta? ;-)

Szczegółowy regulamin akcji znajdziecie TUTAJ.

WAŻNE! Na stronie Lidla i w regulaminie znajduje się informacja o tym, że z akcji promocyjnej wyłączone są:

  • napoje alkoholowe
  • produkty lecznicze
  • preparaty do początkowego żywienia niemowląt
  • przedmioty służące do karmienia piersią

Jeżeli na paragonie będą zawarte te produkty, ich cena będzie odejmowana od łącznej wartości zakupów. Chcąc kupić książkę "Ryby są super" za 1 grosz musicie uważać, żeby na dowodzie zakupu znajdowało się min. 50 zł, nie wliczając w tę kwotę produkty z powyższej listy. W przeciwnym przypadku nie otrzymacie naklejki promocyjnej.

Jeżeli będziecie robić zakupy w Lidlu, zobaczcie na jakie jeszcze promocje możecie się natknąć:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close