logo

Lidl: 10% rabatu na wyprawkę do szkoły z Kartą Dużej Rodziny

08sie 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Nowy rok szkolny już niebawem się rozpocznie, a to, dla rodziców wszystkich dzieci, czas wydatków i kompletowania szkolnej wyprawki. Mamy jednak dobrą wiadomość. Jeśli jesteście posiadaczami Karty Dużej Rodziny, teraz na plecakach, tornistrach czy przyborach szkolnych oszczędzicie w Lidlu jeszcze dodatkowe 10%. Jak skorzystać z tej promocji?

 

Reklama

Sierpień to zawsze czas wielkich wyzwań dla rodziców wszystkich dzieci, szczególnie jeśli macie w domu małą, kochaną gromadkę :-) Po wakacyjnych wyjazdach, półkoloniach czy obozach Wasz budżet domowy zapewne jest mocno uszczuplony, a przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego trzeba jeszcze skompletować wyprawkę dla pociech idących do szkoły. Dlatego właśnie od jakiegoś czasu na naszym blogu znajdziecie teksty poświęcone promocjom na artykuły szkolne. Niedawno przygotowaliśmy dla Was porównanie cen szkolnej wyprawki w supermarketach. Wyszukaliśmy dla Was także promocje na tornistry i plecaki dla dzieci w sam raz do szkoły. Dzisiaj skupimy się na promocji dedykowanej dla nieco większych rodzin :-)

10% rabatu na wyprawkę szkolną w Lidlu z Kartą Dużej Rodziny

Niebawem do Lidla wejdzie specjalna oferta produktów na powrót do szkoły, które od 12 sierpnia z Kartą Dużej Rodziny będziecie mogli kupić dodatkowe 10% taniej.

Jakie artykuły są objęte promocją?

  • plecaki i tornistry,
  • zeszyty i inne artykuły piśmiennicze,
  • piórniki, worki,
  • przybory szkolne,
  • biurka,

czyli wszystkie rzeczy niezbędne dziecku na rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Pełną listę produktów objętych akcją znajdziecie -> tutaj <-

Dodatkowe 10% oszczędności, przy konieczności skompletowania wyprawki do szkoły dla więcej niż jednego czy dwójki dzieci, to naprawdę sporo. A jeśli poza samymi przyborami szkolnymi, zeszytami czy artykułami piśmienniczymi musicie każdemu z dzieci kupić również nowy tornister lub plecak albo wyposażyć pokój pociechy, po raz pierwszy udającej się do szkoły, w biurko, przy którym będzie mogła w spokoju odrabiać lekcje i się uczyć -10% może dać Wam oszczędność rzędu kilkudziesięciu, a nawet kilkuset złotych.

Jak skorzystać z promocji?

  1. W dowolnym sklepie stacjonarnym Lidl w Polsce zrób zakupy i skompletuj szkolną wyprawkę.
  2. Przed dokonaniem zakupów poinformuj kasjera o chęci skorzystania z rabatu na wybrane produkty z Kartą Dużej Rodziny.
  3. Okaż kasjerowi swoją Kartę Dużej Rodziny wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość.

Wtedy rabat w wysokości 10% zostanie uwzględniony na produkty objęte promocją, czyli plecaki i tornistry, zeszyty i inne artykuły piśmiennicze, piórniki, worki, przybory szkolne i biurka.

Zniżki na powrót do szkoły nie tylko dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

Z opisywanej przez nas promocji będą mogły skorzystać wyłącznie rodziny wielodzietne (wychowujące przynajmniej 3 dzieci), które posiadają Kartę Dużej Rodziny. Jeśli jeszcze takiej nie macie, w naszym osobnym artykule znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące tego, jak można otrzymać taką kartę i do jakich rabatów ona uprawnia. Jeżeli jednak nie posiadacie przynajmniej 3 dzieci, z promocji w Lidlu nie będziecie mogli skorzystać. Wiemy za to, w jakich innych sklepach czekają na Was zniżki na artykuły dla dzieci bez KDR.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close