logo

Lidl: 10% rabatu na szkolną wyprawkę z Kartą Dużej Rodziny

14sie 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Najwyższy czas pomyśleć o nowym roku szkolnym i wyprawce dla swoich pociech! Teraz wszyscy posiadacze Karty Dużej Rodziny będą mogli oszczędzić w Lidlu aż 10% na szkolnych artykułach. Co i kiedy kupicie w promocji? O tym piszemy w artykule!

Reklama

Szukasz informacji o najnowszej akcji z Kartą Dużej Rodziny w Lidlu? Przejdź do naszego najnowszego artykułu.

Posiadacie Kartę Dużej Rodziny i właśnie myślicie o skompletowaniu szkolnej wyprawki dla swoich pociech? Już od 13 sierpnia w Lidlu znajdziecie mnóstwo artykułów do szkoły: tornistry i plecaki, worki na WF, piórniki, zeszyty, bloki i artykuły piśmiennicze, które kupicie z dodatkowym rabatem w wysokości 10%. Wystarczy, że na zakupy wybierzecie się z Kartą Dużej Rodziny.

Jak i kto może ubiegać się o wydanie Karty Dużej Rodziny? Jakie zniżki przysługują jej posiadaczom? Tego dowiecie się z naszego osobnego artykułu, w którym dokładnie wyjaśniamy, co należy zrobić, dokąd się udać, jakie warunki trzeba spełnić, żeby otrzymać Kartę Dużej Rodziny i co możecie z nią zyskać w wybranych sklepach i placówkach. A teraz w Lidlu oszczędzicie 10% na szkolnej wyprawce!

Szkolna wyprawka 10% taniej w Lidlu z Kartą Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny 10% na wyprawkę szkolną Lidl

Każdy, kto w okresie trwania promocji, od 13 sierpnia do 30 września, wybierze się do Lidla, będzie mógł oszczędzić z Kartą Dużej Rodziny na zakupie:

  • plecaków i tornistrów,
  • zeszytów i innych artykułów piśmienniczych,
  • piórników,
  • przyborów szkolnych,
  • książeczek dla dzieci.

Wystarczy, że przy kasie okażecie Kartę Dużej Rodziny, a rabat zostanie naliczony na powyższe artykuły.

Co kupicie z rabatem?

Wiecie już, jakie kategorie produktów objęte są promocją z Kartą Dużej Rodziny, a jaki asortyment czeka na Was w Lidlu? Od 13 sierpnia w dyskoncie tym dostępne będą różne modele plecaków i tornistrów już od 27 zł:

Karta Dużej Rodziny 10% na wyprawkę szkolną Lidl

Tyle wydacie na mniejszy, dwukomorowy plecak. Za większy i masywniejszy tornister będziecie musieli zapłacić 55 zł lub 99 zł w zależności od modelu. Pamiętajcie jednak, że od tych cen obowiązuje jeszcze rabat 10% z Kartą Dużej Rodziny. W najnowszej ofercie Lidla znajdziecie także przybory do szkoły, zeszyty, bloki i artykuły piśmiennicze w dobrej cenie:

  • długopisy 10 szt. - 6,99 zł,
  • wymazywane pióro kulkowe - 5,99 zł,
  • zestaw geometryczny 3 szt. - 4,99 zł,
  • cyrkiel z akcesoriami - 9,99 zł,
  • blok rysunkowy A3 - 4,99 zł.

Jeżeli chcecie oszczędzić na zakupach do szkoły, wybierzcie się do Lidla :-) A gdzie jeszcze tanio uda Wam się kupić szkolne podręczniki i przybory?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close