logo

Letnie wyprzedaże ubrań dla dzieci w Smyku, Endo, Showroom Kids

27cze 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Monika

0

Lato to okres gorących wyprzedaży w sklepach z artykułami dla dzieci. Sprawdziliśmy gdzie można kupić je w najlepszych cenach!

Wyprzedaż w Smyku: do -50%Wyprzedaż Smyk

W Smyku przecenione zostały ubrania i buty, akcesoria dla dziecka i mamy, zabawki, artykuły sportowe, książki, muzyka, filmy, kosmetyki, a także ubrania ciążowe. To łącznie setki produktów, a ceny niektórych z nich zmalały aż o 50%.

Przejdź do wyprzedaży w Smyku

 

Wyprzedaż w Kids Showroom + dodatkowe 10% rabatu

W tym e-sklepie zniżki sięgają 40%, a w dziale wyprzedażowym znajdzie się produkt z każdej kategorii, zarówno dla niemowląt, jak i dla starszych dzieci. Oprócz ubranek, zabawek i produktów przydatnych dla kobiet w ciąży, promocją objęte są także dekoracje i akcesoria domowe: lampki, kocyki, pościele, namioty. Dodatkowo, tylko do poniedziałku, z kodem rabatowym można obniżyć wyprzedażowe ceny o kolejne 10%.

Kod rabatowy -10% w Kids Showroom

Przejdź do wyprzedaży w Kids Showroom

 

Wyprzedaż w Endo + dostawa za 7 złEndo wyprzedaż

Także tu ceny zmalały o połowę. Przecenione kategorie obejmują ubrania dla dziewczynek, chłopców i niemowląt, książki, pluszaki oraz artykuły z serii Świat Endo (poduszki, gry planszowe, akcesoria do rysowania/malowania, przypinki, zabawki edukacyjne). Dodatkowo przeceniona została także odzież dla dorosłych.

Przejdź do wyprzedaży w Endo

 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close