logo

Letnie wyprzedaże pogłębione do -70%! Sprawdź listę sklepów

13lip 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Już wiecie, w których sklepach trwają obecnie wyprzedaże, jednak specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę punktów, gdzie rabaty są najwyższe.

O wakacyjnych wyprzedażach pisaliśmy w artykule Letnie wyprzedaże 2015: gdzie i kiedy kupimy taniej? - można było znaleźć tam listę wszystkich aktualnie trwających promocji w sklepach z różnych branż. Dzisiaj chcielibyśmy poinformować Was gdzie trwają najlepsze wyprzedaże, podczas których rabaty osiągają najwyższy pułap. W wielu sklepach wyprzedaże mają kilka etapów i odsłon. Obecnie bardzo dużo firm wchodzi na wyższy level i pogłębia rabaty na wyprzedażach. Byliśmy zaskoczeni tymi atrakcyjnymi cenami już na początku organizowanych przez nich wyprzedaży, natomiast dopiero teraz, gdy koniec gorących cen jest coraz bliżej, można znaleźć prawdziwe perełki w super cenach.

Wyprzedaż -70%

Odzież i obuwie:

Dla dzieci:

Kosmetyki:

Biżuteria i dodatki:

Wnętrza:

Książki:

Podzieliliśmy listę na kategorie, żeby łatwiej było Wam znaleźć dokładnie te artykuły, których niższe ceny najbardziej Was interesują. Oczywiście nie tylko na pogłębionych wyprzedażach znajdziesz duże promocje. Sprawdź aktualne zniżki w innych sklepach:

Źródło zdjęcia głównego: merchandisingmatters.com

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close