logo

Letnie kolonie i półkolonie dla dzieci - zniżki na obozy wakacyjne

14cze 2018

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Wakacje już niedługo się rozpoczną, jeśli więc nadal nie zaplanowaliście rozrywek dla swoich pociech, najwyższy czas rozejrzeć się za półkolonią czy kolonią dla dziecka. My Wam w tym pomożemy! Znaleźliśmy dla Was vouchery na obozy dla dzieci i młodzieży. Dokąd będziecie mogli wysłać pociechy z rabatem?

Reklama

Niebawem dzieci usłyszą ostatni w tym roku szkolnym dzwonek kończący lekcje i kilkumiesięczną naukę. Przed nimi laba - ponad 2 miesiące wakacji. Ale nawet wakacje w domu, bez lekcji i nauki, mogą szybko się znudzić. Jeżeli nie chcecie, żeby Wasze pociechy spędzały wolny czas wyłącznie przed telewizorem, komputerem czy grając na konsoli, ale nie możecie pozwolić sobie na wspólny wyjazd z nimi - mamy dla Was świetne rozwiązanie! Wyszukaliśmy dla Was oferty rabatowe na półkolonie, kolonie i obozy tematyczne dla dzieci w różnym wieku, o różnych zainteresowaniach. Gdzie będą mogły spędzić swoje wakacje z rabatem?

Wakacje dla dzieci z rabatem

Rabaty na półkolonie letnie dla pociech

Możliwe, że w planach macie wakacyjny wyjazd z dziećmi, ale w miejscu zamieszkania również chcecie zorganizować im wolny czas i nieco odciągnąć od komputera czy telewizji. Półkolonie to świetne rozwiązanie! Nie musicie wysyłać dzieci nad morze czy w góry - możecie odprowadzać je na półkolonie, podczas których spędzą czas z rówieśnikami, wybawią się, a może nawet czegoś nowego nauczą :-) Mamy dla Was zniżki na wakacyjne półkolonie w różnych miastach w Polsce.

-> Warsztaty w Centrum Warszawa

Półkolonie 2018 kupony rabatowe

Jeśli Wasze dziecko ma duszę artysty, na pewno będzie zachwycone półkoloniami w Centrum w Warszawie. W cenie zapewnione jest wyżywienie (obiad i podwieczorek). Za 5-dniowe półkolonie dla dziecka w Warszawie zapłacicie na Grouponie 599 zł.

-> Sportowe półkolonie z Klubem Sportowym 2 Times

Półkolonie 2018 kupony rabatowe

W Waszym dziecku tkwi duch sportowca? Z Klubem Sportowym 2 Times będą mogły spędzić sportowe półkolonie za 499,99 zł. W cenie oczywiście różnorodne zajęcia sportowe (pływanie, siatkówka, gry zespołowe), a także wyżywienie dla dziecka. Półkolonie przeznaczone są dla pociech w wieku 5-13 lat.

-> Półkolonie w Stacja Edukacja w Warszawie

Półkolonie 2018 kupony rabatowe

Wasze dzieci wcale nie cieszą się do końca z wakacji i tak długiej przerwy od szkoły? Są głodne wiedzy i uwielbiają dowiadywać się nowych informacji? Możecie wysłać je na półkolonie w Stacja Edukacja w Warszawie. Zapłacicie za nie 479 zł (przeznaczone dla dzieci w wieku 5-11 lat). Do wyboru macie różne terminy wakacyjne. Wasze dzieci będą mogły wziąć udział w zajęciach w laboratorium, na świeżym powietrzu, nauczą się majsterkowania czy gotowania. Brzmi świetnie, prawda? :-)

-> Półkolonie tematyczne w Gym Bee w Gdańsku

Półkolonie 2018 kupony rabatowe

Mieszkacie w Trójmieście? Wasze dzieci mogą wziąć udział w tematycznych półkoloniach w Gdańsku za 399,99 zł. Do wyboru macie różną tematykę zajęć:

  • Tajemnice 5 zmysłów
  • O czym mówi sztuka?
  • Jak zbudować miasto?
  • Zwierzęta i ich sposoby przystosowania się do środowiska

Wszystko zależy od zainteresowań Waszej pociechy :-) W cenie półkolonii zapewnione będzie także wyżywienie.

Kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży ze zniżką

Chcecie żeby Wasze dzieci zmieniły otoczenie? Wyjechały nad morze lub w góry? Odpoczęły od szkoły i miasta? Mamy dla Was także kupony rabatowe na kolonie dla dzieci! Wśród wyszukanych przez nas ofert znajdziecie także tematyczne obozy, w zależności od zainteresowań Waszych pociech.

Obóz konny dla dzieci kupon rabatowy

Jeśli Wasze dzieci uwielbiają jeździć konno i jest to ich ogromną pasją, możecie wysłać je na obóz jeździecki do Krynicy Morskiej. Cena z Grouponem za turnus to 899 zł. W cenie kursu Wasze pociechy będą miały zapewnione 2 godziny jazdy konno dziennie, wyjazdy w teren (także po plaży) oraz nocleg w 6-osobowych drewnianych domkach letniskowych.

Kolonie sportowe 2018 kupony rabatowe

Wasze dziecko kocha grać w tenisa, uwielbia piesze wędrówki, strzalnie z łuku lub gry zespołowe? Kolonie sportowe będą dla niego strzałem w dziesiątkę! Na Grouponie znaleźliśmy mnóstwo zniżek:

Wyszukane przez nas okazje zazwyczaj dotyczą mniejszych dzieci, ale mamy także coś, co może spodobać się młodzieży :-)

Obozy dla dzieci wakacje 2018

W ofercie platformy Superprezenty znaleźliśmy zniżkę na obóz żeglarski na Mazurach. To wyprawa zdecydowanie dla większych dzieci, które chcą złapać bakcyla lub miały już do czynienia z żeglowaniem. Za voucher na obóz żeglarski zapłacicie 1999 zł. W cenie otrzymacie aż 14 dni pełnych wrażeń, ubezpieczenie, paliwo do silnika oraz opiekę instruktora.

Wy również nie macie jeszcze planów na swój urlop? W czasie wyjazdu swojego dziecka także chcecie wybrać się na wakacje? Mamy dla Was zniżki!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close