logo

Letnie chwile z Braun i ESOTIQ - obierz 100 złotych!

10cze 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Ciekawa akcja dla osób, które myślą o zakupie depilatora na lato i chcą przy tym zgarnąć 100 złotych na zakupy. Podpowiadamy, w których sklepach znajdują się produkty Braun objęte promocją oraz na co będzie można wydać bon.

Promocja obejmuje produkty Braun, które można zakupić bezpośrednio od producenta Braun bądź w wyznaczonych sklepach, takich jak Media Markt, My Center czy Media Expert. Wystarczy tylko zakupić dostępne produkty i wypełnić formularz zgłoszeniowy na Silk Epil Promocja, dołączając do niego skan dowodu zakupu (może to być zarówno paragon, jak i faktura).

Warto zapoznać się także z zasadami i szczegółowym regulaminem akcji. Promocja trwa do 31.08.2015 r. lub do wyczerpania puli bonów, dlatego warto już dziś popędzić do sklepów stacjonarnych bądź zamówić depilator drogą elektroniczną. Jeśli cały proces przeprowadzisz prawidłowo, otrzymasz bon o wartości 100 złotych na zakupy w ESOTIQ. Otrzymany bon będzie można wymienić na dowolny produkt z asortymentu ESOTIQ, który obejmuje bieliznę damską, piżamy, odzież, kosmetyki, a także stroje kąpielowe. Połączenie idealnie gładkich nóg przy zastosowaniu depilatora Braun oraz modnych kostiumów kąpielowych z ESOTIQ będzie zatem świetnym rozpoczęciem lata!

Skomponuj własny zestaw i ciesz się słonecznymi chwilami! Oto jedna z naszych propozycji:

ESOTIQ strój kąpielowyDepilator Braun

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close