logo

Letnia wyprzedaż w LOVEThESIGN! Do 65% rabatu na stylowe dodatki

04sie 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Twój dom, mieszkanie, pokój właśnie przechodzi wielką wakacyjną rewolucję? A może dopiero o niej myślisz i zastanawiasz się, ile będzie Cię kosztowała zmiana wnętrza? Możesz całkowicie odmienić wygląd pomieszczenia dzięki stylowym dodatkom, które teraz na LOVEThESIGN kupisz w letnich, promocyjnych cenach.

Reklama

Czasami wystarczą naprawdę drobne zmiany, żeby coś wywrócić do góry nogami. Nowe poduszki, dywan, obraz na ścianie, wazon czy lampa. Nie trzeba od razu kuć i malować ścian czy zrywać tapet, żeby wprowadzić do wnętrza trochę świeżości. Małymi rzeczami można zdziałać naprawdę wiele. Zobaczcie!

Letnia wyprzedaż w LOVEThESIGN

Teraz dodatki do wystroju wnętrz dostaniecie w LOVEThESIGN na letniej wyprzedaży z rabatami do 65%.

Letnia wyprzedaż w Lovethedign

Ale to nie wszystko! Poza letnią wyprzedażą LOVEThESIGN ma dla Was dodatkowe promocje na:

A na jakie produkty w promocji się zdecydować, żeby odmienić wygląd pokoju?

Promocje w Lovethedign

Standardowe dodatki są zawsze najlepsze. Oryginalna grafika na ścianie, nietypowy wazon na stole i pufa, która nie tylko świetnie wygląda, ale na dodatek jest wygodna i komponuje się z wnętrzem - to w zupełności wystarczy, żeby nawet mężczyzna zauważył zmiany :) A jeśli chcecie kupować jeszcze taniej - możecie! Jak?

Dodatkowe 160 zł rabatu

Wystarczy zarejestrować się na stronie LOVEThESIGN poprzez wypełnienie krótkiego formularza i podanie wyłącznie adresu e-mial i hasła oraz zaproszenie swoich znajomych do zapisu do newslettera:

Rejestracja

Dzięki temu otrzymacie bon o wartości 160 zł upoważaniający do zakupów na LOVEThESIGN. Po rejestracji musicie wejść na stronę Zaproś przyjaciół i w odpowiednim miejscu wpisać adresy mailowe swoich znajomych. Po dokananiu przez nich pierwszej transakcji, otrzymacie 160 zł na zakupy. Pamiętajcie, że strona Zaproś przyjaciół będzie dostępna dla Was dopiero po rejestracji na LOVEThESIGN.

A jeśli czeka Was większy remont i szukacie promocji na meble i wyposażenie wnętrz - mamy listę wyprzedaży:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close