logo

Letnia wyprzedaż do -50% na AliExpress - sprawdź co warto kupić!

16cze 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Jeden z największych sklepów internetowych ogłosił wielką sezonową wyprzedaż. Przez najbliższe dni będziecie mogli kupować wybrane produkty na AliExpress nawet 50% taniej! To oznacza, że przed Wami wielkie zakupy! A na co szczególnie warto zwrócić uwagę?

Reklama

Wielkie sezonowe obniżki

Czerwiec to wyjątkowy miesiąc w roku, w którym nie tylko rozpoczynają się upragnione wakacje, ale również letnie wyprzedaże. Sezonowe obniżki kolekcji letnich w sklepach przyciagają tłumy klientów i choć wyprzedaże kojarzą nam się głównie z odzieżą to oczywiście podczas sezonowych obniżek zaopatrzycie się nie tylko w ubrania. Wyprzedaż letnia rozpoczęła się także w jednym z największych sklepów internetowych na świecie. Do 24 czerwca macie czas żeby na AliExpress upolować swoje wyprzedażowe zdobycze nawet o połowę taniej. 

Do -50% na wyprzedaży w AliExpress

AliExpress wyprzedaż 2017

Na co szczególnie warto zwrócić uwagę jeśli nie macie określonych planów zakupowych? Przede wszystkim na te produkty, których regularne ceny są naprawdę wysokie. Mamy na myśli głównie elektronikę. Na zakupie tego typu sprzętu podczas wyprzedaży w AliExpress możecie najwięcej oszczędzić. Jeśli więc planowaliście zakup nowego smartfona, przydałby Wam się tablet lub inne urządzenie - to dobry moment na zakupy. Na wybranych produktach możecie oszczędzić nawet ponad 200 zł.

Aliexpress wyprzedaż 2017 smartfony

Xiaomi w promocji

Od dłuższego czasu biliście się z myślami i mieliście w planach zakup nowego Xiaomi - konkurenta dla smartfona z jabłuszkiem, ale uznaliście, że wydawanie jednorazowo takiej sumy pieniędzy jest nierozsądne? Zobaczcie, ile oszczędzicie na zakupie wybranego smarfona z podczas wyprzedaży u chińskiego potentata:

Xiaomi promocja Aliexpress

  1. Original Xiaomi Redmi 4X - 97,59$ zamiast 114,81$ = 367,91 zł
  2. Xiaomi Redmi 4A - 95,98$ zamiast 119,97$ = 361,84 zł
  3. Xiaomi Mi Note 2 - 395,99$ zamiast 494,99$ = 1492,88 zł

Zatrzymaj wakacyjne wspomnienia na dłużej

Niedługo rozpoczną się wakacje i większość z Was wyjedzie na zasłużony odpoczynek. Żeby móc zatrzymać wakacyjne wspomnienia na dłużej i cieszyć się przyjemnymi chwilami w każdym momencie - do tego przydadzą Wam się gadżety! Wakacyjne Must Have, które musicie wziąć ze sobą na urlop:

AliExpress wyprzedaż 2017

Oczywiście żaden wyjazd nie obejdzie się także bez odpowiednich ubrań, które musicie wrzucić do swoich walizek zanim wybierzecie się w podróż:

 Aliexpress odzież damska wyprzedaż

Wyprzedaże to najlepszy czas żeby obkupić się w nowe ubrania, sprzęt elektroniczny i niezbędne gadżety, które w czasie sezonowych obniżek są najtańsze. To właśnie latem warto polować na nowe smartfony czy tablety, które już dawno chcieliście kupić, ale woleliście poczekać na taki moment, jak wyprzedaż na AliExpress. Przedsmak wszystkich sezonowych obniżek znajdziecie też poniżej:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close