logo

Lato Pełne Doznań: -15% z Grouponem

15lip 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Na początku lata mogliście przeczytać nasz artykuł o Grouponie, który dotyczył akcji "Lato Pełne Doznań". Wówczas dzięki Grouponowi mogliście skorzystać z wielu fantastycznych okazji na wyjścia ze znajomymi czy wyjazdy wakacyjne. Teraz nie tylko będziecie mogli znaleźć świetne kupony, ale będą one jeszcze tańsze aż o 15%. Sprawdźcie, co przygotował dla Was Groupon.

Reklama

Jakie kupony będziecie mogli kupić tym razem? Groupon oferuje Wam wakacyjne szaleństwo, wyjazdy kolonijne, promocje na odzież letnią i wiele, wiele innych.

Groupon

Okazje z Groupona

Z zakupionych kuponów będziecie mogli skorzystać niemalże w całej Polsce. W Poznaniu czekają na Was kupony na Termy Maltańskie, niezwykle popularne ostatnio Escape room czy Malta Ski.

Groupon Poznan

  • Termy Maltańskie: 2-godzinne wejście na wszystkie atrakcje i więcej od 29,99 zł
  • Escape room: dla 2-5 osób od 69,99 zł
  • Malta Ski: 2 zjazdy kolejką górską Adrenaline dla 2 osób za 13,99 zł lub inne atrakcje od 10,99 zł

Mieszkańcy stolicy oraz osoby, które odwiedzą Warszawę w te wakacje, również będą mogli zaoszczędzić i kupić tańsze kupony. Dzięki temu będziecie mogli spędzić czas w warszawskim zoo z dziećmi, poszaleć w parku linowym jeśli nie boicie się wysokości lub zasmakować kuchni gruzińskiej.

Groupon Warszawa

  • Warszawskie ZOO: 1 bilet normalny + 1 bilet ulgowy + zwrot 20 zł na koncie Groupon za 40 zł
  • Park linowy: dowolna liczba przejść na 3 trasach od 49,99 zł
  • Gruzińska uczta: stół dań dla 2 osób za 99 zł

A jeśli nie chcecie siedzieć w miejscu i macie zamiar wybrać się gdzieś na wakacje, ale nie macie ani zbyt dużo kasy, ani pomysłu dokąd się wybrać, Groupon również o Was pomyślał. Z kuponami odbędziecie podróże pełne doznań do wielu miejsc w Polsce i za granicą. Sprawdźcie wyjątkowe okazje na wakacje:

Sami widzicie, że nie ma co tracić czasu na siedzenie w domu. Wcale nie trzeba tracić mnóstwa pieniędzy, żeby ciekawie spędzić czas, bez względu na to, czy macie dzieci, chcecie zostać w mieście i poczytać książkę czy wyjechać za granicę - wszystko znajdziecie na Grouponie i w naszych kuponach poniżej:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close