logo

Lato 2016: mamy rabaty na koncerty i przedstawienia w całej Polsce

22cze 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Robiące ogromne wrażenie międzynarodowe pokazy pirotechniczne, koncert Bajmu, a może widowiskowy Supercross? Niezależnie od tego, która z tych propozycji wzbudziła Twoje największe zainteresowanie, mamy dobrą wiadomość - wszystkie z tych wydarzeń dostępne są ze sporym rabatem!

Reklama

Groupon w służbie taniej rozrywki

Lato to czas odpoczynku. Jest to jednak także pora roku, w której organizowanych jest najwięcej imprez plenerowych: różnych koncertów, przedstawień i występów - tych kulturalnych, ale także sportowych. Nierzadko bilety wstępu na tego typu wydarzenia są drogie, przez co ich kupno może nadwyrężyć wakacyjny budżet. Jako łowcy promocji nie możemy na to pozwolić! Właśnie dlatego dziś zaprezentujemy Wam sposób na zaoszczędzenie na kupnie biletów.

Czytelnicy naszego bloga z pewnością zauważyli już, że Groupon jest jedną ze stron, którą regularnie polecamy jako miejsce, w którym znaleźć można dobre promocje. Wbrew opiniom, które od dłuższego czasu pojawiają się w Internecie (że Groupon to zakupy grupowe, a zakupy grupowe są oszustwem), jako oddani użytkownicy tego portalu, możemy Was zapewnić, że korzyści z kupna voucherów są realne, a sama marka Groupon - wiarygodna. Jeżeli chcecie mieć pewność co do rzetelności usługodawcy, który reklamuje się na Grouponie, polecamy sprawdzić opinie o nim w Internecie  - czy to na forach czy na profilach w social media.

Wydarzenia z rabatem

W kategorii Wydarzenia na Grouponie znajdziecie ciekawe propozycje na tegoroczne lato. Oto kilka z nich, które naszym zdaniem są najciekawsze:

  • bilet na koncert zespołu Bajm w 11 polskich miastach od 44,90 zł
  • od 29,99 zł za bilet na III Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne w Gdańsku
  • bilet na Koncert Muzyki Filmowej z plejadą gwiazd polskiej sceny muzycznej i orkiestrą – 6 miast od 39,90 zł
  • bilet na koncert „Królowie Życia" – Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk – 10 lokalizacji od 44,90 zł
  • bilet open na Wyścigi Motocyklowe i Supermoto (Zawody Motocyklowego Pucharu Polski i Mistrzostw Polski) od 19,90 zł

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close