logo

Lato 2015 do 30% taniej - wakacje z biurem podróży Neckermann

16lut 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Specjalna oferta Neckermanna na lato 2015 pozwoli Ci zaoszczędzić nawet do 30%, dodatkowo możliwa jest bezpłatna zmiana terminu, a cena stała - zagwarantowane!


Nie tylko oferty Last Minute mogą się opłacać - to udawadnia promocja Neckermanna. Rezerwując miejsce do 28.02.2015 można zyskać 30% zniżki na wymarzone wakacje, a zaliczka wynosi tylko 25% - resztę kwoty należy dopłacić do 28 dni przed wylotem.


Gwarancja niezmiennej ceny

Neckermann gwarantuje Ci stałą cenę. Oznacza to, że bez względu na np. wahania kursów walut, wzrost ceny paliwa - cena Twojego wypoczynku jest stała.

Gwarancja bezpłatnej zmiany terminu

Rezerwując wakacje masz możliwość zmiany terminu do 30 dni przed datą wyjazdu bez żadnych kosztów. Dodatkowo w przypadku gdy wybrany termin bedzie tańszy - Neckermann zwróci resztę! Nie dotyczy to zmiany na ofertę Last Minute.


Kierunki które możesz wybrać w ramach promocji Lato 2015 to Turecka Riwiera, Bułgaria, Kreta, czy bajkowe Rodos. Rezerwowanie już teraz pozwala Ci na wybranie dogodnego terminu, miejsca w pokoju rodzinnym i przede wszystkim możliwość porównania wielu ofert.

Jeżeli jeszcze nie wiesz, jak chcesz spędził urlop, sprawdź inne oferty biur turystycznych:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close