logo

Lataj taniej z Lufthansą. 85 zł zniżki dla każdego

14lip 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Niejednokrotnie informowaliśmy Was o promocjach na wycieczki i wakacyjne pobyty, ale nie donosiliśmy jeszcze o zniżkach na bilety lotnicze. Pora to zmienić! Lufthansa każdemu, kto tylko chce, rozdaje 85 zł zniżki na loty tych linii lotniczych.

Zasady promocji są bardzo proste. Swoje 85 zł zniżki możemy odebrać praktycznie natychmiast. Kod rabatowy wygeneruje się po wypełnieniu formularza na stronie internetowej promotion.lufthansa.com. Należy w nim podać swoje dane: imię, nazwisko oraz adres e-mail, a także - opcjonalnie - numer karty Miles & More. Kraje, do których możemy polecieć w ramach promocji to Austria, Belgia, Dania,  Finlandia, Francja, Hiszpania, Norwegia, Niemcy, Polska, Portugalia, Roska, Szwajcaria, Szwecja, Wielka Brytania.

Warunki skorzystania z kodu promocyjnego:

  • kod może być zrealizowany do 31 lipca 2014 roku
  • rejsy muszą zostać zarezerwowane w okresie od 7 lipca do  30 września 2014 roku
  • kody promocycjne ważne są jedynie na rejsy obsługiwane przez Lufthansę lub Lufthansa Regional Partner
  • Kod promocyjny jest ważny tylko na rejsy wylatujące z Polski i może być realizowany wyłącznie poprzez stronę www.lufthansa.com

ReklamaPo wypełnieniu wymaganych w formularzu pól, na podany adres e-mail zostanie przesłany kod promocyjny. Aby go zrealizować, należy w momencie zakupu biletu na Lufthansa.com wybrać kraj "Poland" oraz język, a następnie wybrać lot, jaki nas intereruje. W momencie wybierania sposobu płatności, po prawej stronie pojawi się pole "Twój koszyk" oraz link "Uzyskaj zniżkę od Twojej taryfy". W polu "Numer voucheru" należy wprowadzić kod kuponu, a następnie zatwierdzić klikem w "Zastosuj kupon". Cena biletu (bez podatków i opłat) zostanie automatycznie obniżona o wartość kodu promocyjnego - w tym przypadku o 85 zł (lub 20 euro).

Internet jest pełen dobrych okazji, dzięki którym wakacyjne wojaże będą kosztować nas mniej. Poniżej przedstawiamy kilka promocyjnych ofert na bilety lotnicze.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close