logo

Last Minute: 5 najkorzystniejszych ofert

15lip 2016

Kategoria: Turystyka | Autor: Luiza Sadowska

0

Marzycie o wakacjach w krainie pełnej słońca, bez wiatru, deszczu i nagłych zmian pogody? Jeśli nie chcecie przy tym za dużo zapłacić, a urlop możecie wziąć nawet za chwilę, to sprawdźcie te oferty last minute!

Reklama

Planowanie wakacji nie zawsze nam wychodzi - nie możemy się na nic konkretnego zdecydować, nie pasują nam terminy lub miejsca docelowe. Przychodzi taki moment, że chcielibyśmy już się pluskać w ciepłym morzu, ale nawet nie wiemy, dokąd chcemy jechać i co najważniejsze... kiedy. Dla wszystkich spóźnialskich lub dla tych, którzy nie martwią się o termin urlopu - idealnym rozwiązaniem jest wyjazd na wakacje Last Minute. Przyjrzeliśmy się ofertom i wybraliśmy 5 najkorzystniejszych.

Tanie wakacje Last Minute

1. Wakacje za 1221zł

Tydzień w słonecznej Turcji wraz ze śniadanimi w ofercie za 1221zł to prawdziwy hit! Hotel znajduje się 75 metrów od plaży w regionie Didim. Do dyspozycji mamy również hotelowy basen. Wylot 17 lipca z Katowic.

2. Greckie wakacje

Grecja w tym roku to prawdziwy hit - ceny kuszą jak nigdy dotąd, więc nic dziwnego, że udało nam się znaleźć ofertę za 1432zł na greckiej rajskiej wyspie Kos. W cenę wliczone są śniadania. Hotel jest położony 150 metrów od kamienistej plaży. Ta oferta jest skierowana do tych, którzy lubią mieć nieco czasu na przygotowanie - wylot dopiero 30 lipca!

3. Uroki Krety

Każda grecka wyspa jest inna - ma inny klimat, faunę i florę, lokalne smakołyki, specjalny dialekt. Jeśli chcecie poznać wyjątkową Kretę, to możecie polecieć na tygodniowe wakacje za 1840zł z Wrocławia - wylot za kilka dni, 20 lipca. Hotel położony jest przy piaszczystej plaży, oferta bez wyżywienia.

4. Smak Bułgarii

Słoneczny Brzeg od lat cieszy się ogromną popularnością - i nic w tym dziwnego! Piaszczyste plaże, wysoka  temperatura, przystępne ceny. W tej ofercie w cenę wliczne są również śniadania. Przelot 26 lipca z Warszawy.

5. Tunezja w sierpniu

Do tego last minute możecie się przygotować - macie ponad 2 tygodnie! Oferta all inclusive z przelotem (4.08 z Katowic) na 7 dni. Hotel znajduje się przy piaszczystej plaży - poza tym do dyspozycji jest kilka basenów hotelowych ze zjeżdżalniami, pole golfowe, siłownia.

Jeśli wybraliście już ofertę, to teraz czas się spakować! Najtańsze torby i walizki znajdziecie z kuponami:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close