logo

Laserowa korekcja wzroku - czy warto? Mamy zniżki!

27wrz 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Rozejrzyj się dookoła i zobacz, ile osób w Twoim otoczeniu nosi okulary? Choroby oczu to obecnie bardzo częste zjawisko. Chcesz na zawsze skończyć jednak z okularami czy soczewkami i poczuć prawdziwy komfort? Zobacz, czy warto inwestować w laserową korekcję wzroku! Rozwiewamy wątpliwości, a także podpowiadamy, gdzie na takim zabiegu sporo oszczędzicie!

Reklama

Badania jednoznacznie wskazują na to, że widzimy znacznie gorzej, niż nasi przodkowie. Dlaczego? Wszystko to spowodowane jest nowymi technologiami, trybem pracy, wpatrywaniem się nieustannie w ekrany i monitory różnych urządzeń, które negatywnie wpływają na nasz wzrok. Obecnie aż 10 milionów Polaków, czyli prawie 1/3 nosi okulary, a 46% uczniów szkół średnich ma wady wzroku (źródło).

Statystyki te są niepokojące, ale nie pozostaje nam nic innego, jak zapobieganie dalszemu pogłębianiu się chorobom oczu i dbanie o swój wzrok. W tym pomogą Wam okulary lub soczewki kontaktowe. Jednak ich noszenie dla wielu osób jest bardzo często niekomfortowe. Czy jest na to sposób? Coraz więcej osób decyduje się na zabieg laserowej korekcji wzroku. Na czym to polega? Czy to bezpieczne? I przede wszystkim, czy to się opłaca?

Laserowa korekcja wzroku - co to takiego?

Laserowa korekcja wzroku Optegra Groupon(Źródło: http://optegra.com.pl/)

Laserowa korekcja wzroku to jeden z najbezpieczniejszych zabiegów polegający na redukcji, przy pomocy lasera, wad wzroku takich, jak: krótkowzroczność, dalekowzroczność czy astygmatyzm. Cały zabieg odbywa się w sali operacyjnej, do gałki ocznej podawane są krople znieczulające, dzięki czemu zabieg ten jest bezbolesny. Powieki pacjenta zabezpieczone są przed mruganiem, po czym rozpoczyna się zaledwie kilkusekundowe laserowanie, po którym pacjent trwale pozbywa się wady wzroku i już po godzinie może wrócić do domu. 

Oczywiście zanim dojdzie do takiego zabiegu, każdy pacjent jest dokładnie badany przez lekarza okulistę i to on podejmuje decyzję o zakwalifikowaniu danej osoby do laserowej korekcji wzroku. 

Plusy i minusy laserowej korekcji wzroku

PLUSY MINUSY
 zabieg bardzo bezpieczny - ryzyko komplikacji wynosi ok. 1%  wysoki koszt zabiegu 
 wysoka skuteczność na poziomie 90%  liczne przeciwskazania: suchość oka, jaskra, cukrzyca, alergie
po zabiegu nie trzeba nosić okularów ani soczewek   oko po zabiegu jest bardziej podatne na urazy

Laserowa korekcja wzroku - ile to kosztuje?

Ceny zabiegów laserowej korekcji wad wzroku wahają się średnio od 2 000 do 4 000 zł za jedno oko w zależności od stosowanej metody. Obecnie najbardziej zaawansowaną, precyzyjną i najmniej inwazyjną metodą jest Femtolasik, ale bardzo często przeprowadza się także nieco tańszy zabieg Lasek, po którym co prawda rekonwalescencja jest nieco dłuższa, ale efekty są zadowalające. Jeżeli chodzi o wybór odpowiedniej metody - skonsultujcie się ze swoim lekarzem. My możemy Wam jedynie pokazać wiele rozwiązań, ale nie jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, dlatego tutaj odsyłamy Was bezpośrednio do osób, które na co dzień zajmują się laserową korekcją wzroku.

Na Grouponie taniej!

Na Grouponie znajdziecie kupony rabatowe tak naprawdę na wszystko! Wyjście do restauracji, wizytę u stomatologa, kosmetyczki czy fryzjera, pakiet SPA, wyjazd na wakacje... co tylko chcecie! Teraz także laserową korekcję wzroku możecie kupić na Grouponie znacznie taniej. Zabieg zostanie wykonany w Klinice Optegra, która już od 20 lat leczy wzrok wielu ludzi. Do wyboru macie 2 kupony rabatowe:

1. Kupon na laserową korekcję wzroku metoą Lasek, EBK lub Femtolasik od 999 zł - Warszawa, Rzeszów, Wrocław, Szczecin, Poznań, Kraków, Katowice, Lublin, Łódź - do wyboru 4 opcje:

Laserowa korekcja wzroku kupon rabatowy 

  • 999 zł za zabieg metodą Lasek dla jednego oka,
  • 1998 zł za zabieg metodą Lasek dla pary oczu,
  • 5599 zł za zabieg metodą EBK™ dla pary oczu,
  • 6599 zł za zabieg metodą Femtolasik dla pary oczu.

2. Kupon na laserową korekcję wzroku metodą Lentivu za 7299 zł - Warszawa, Rzeszów, Wrocław, Szczecin, Poznań, Kraków, Katowice, Lublin, Łódź: 

Laserowa korekcja wzroku kupon rabatowy

Kupony będą dostępne do kupienia jeszcze do 11 grudnia 2018. Dzięki Grouponowi będziecie mogli oszczędzić na wybranym zabiegu nawet 900 zł! Pozwoli Wam to zyskać komfort za znacznie mniejsze pieniądze. Ale co w momencie, kiedy zakup samego Groupona Was przerasta i nawet po znacznej obniżce, którą dorwiecie na Grouponie, nadal nie możecie pozwolić sobie na zakup zabiegu w Klinice Optegra?

Pożyczka na zabieg - warto czy nie warto?

Jeżeli po zapoznaniu się z zaletami i wadami laserowej korekcji wzroku jesteście zdecydowani na zabieg, zależy Wam na tym żeby zyskać maksymalny komfort, nareszcie skończyć z noszeniem okularów czy soczewek kontaktowych, ale obecnie nie dysponujecie takimi środkami finansowymi żeby pozwolić sobie na zakup Groupona - możecie skorzystać z oferty kredytu gotówkowego. Czy warto go brać na tego typu cel? Tak, ALE...

Laserowa korekcja wzroku

Pożyczkę na laserową korekcję wzroku lub inny cel warto wziąć pod warunkiem, że:

  • będzie to pożyczka udzielona bez odsetek,
  • jesteście świadomi tego, że jej termin do spłaty będzie wynosił 30 dni,
  • wiecie, że jest to realny czas dla Was żeby tego typu pożyczkę spłacić.

Wtedy tak naprawdę nic nie ryzykujecie. Jedną z lepszych ofert na rynku jest pożyczka oferowana przez Vivusa - tam pożyczając pierwszy raz do 3000 zł na 30 dni nie płacicie żadnych dodatkowych odsetek i w takim przypadku naprawdę warto rozważyć tę opcję.

Pewnie nie wszyscy po przeczytaniu naszego tekstu są przekonani do metody laserowej korekcji wzroku. Żeby rozwiać pozostałe wątpliwości zachęcamy Was do kontaktu ze specjalistą. Jeżeli natomiast, przynajmniej na razie, chcecie zostać przy tradycyjnych sposobach dbania o swój wzrok i planujecie zainwestować w nowe okulary lub soczewki - mamy dla Was promocje!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close