logo

Łapcie kod i jedzcie taniej! Kupon rabatowy na 15 zł do Foodpandy

23lip 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

1

Obiad lub kolacja z dostawą do domu? Sushi, pizza, kebab, sałatki, desery - niezależnie, na co masz ochotę, możesz to zamówić przez internet, płacąc dużo mniej, niż podczas wizyty w lokalu. Łapcie kod do Foodpandy i jedzcie taniej!

Foodpanda.pl jest portalem, na którym w kilku krokach zamówisz jedzenie online z kilkuset restauracji. Za zamówienie płacisz przez internet lub po prostu, w momencie odbioru. Taka forma dostarczania jedzenia do domu cieszy się coraz większą popularnością, a to za sprawą licznych promocji, jakie udostępniają tego typu portale. W Polsce do najbardziej znanych stron, poprzez które zamówimy jedzenie, należy Pizzaportal, Pyszne.pl oraz właśnie Foodpanda.pl.

Znaleźliśmy w sieci kod rabatowy,  z którym za zamówienie na portalu Foodpanda.pl zapłacimy 15 zł mniej. Minimalna kwota zamówienia, z którą kod działa, to 25 zł. Warunkiem jest opłacenie transakcji online, czyli poprzez płatności kartą online, PayU lub PayPal. Aby skorzystać z kodu, wpisz "MADEIAN15" w polu "Masz kod vouchera?", które znajduje się na dole strony zamówienia. Po wpisaniu odpowiedniej treści kodu, kwota zamówienia zostanie automatycznie obniżona o 15 zł.

Data ważności kodu nie jest dokładnie znana. Kiedy wygaśnie, poinformujemy Was o tym.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close