logo

Kwiaty i czekoladki na Dzień Kobiet - gdzie najtaniej?

08mar 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Z okazji Dnia Kobiet panowie najczęściej sięgają po kwiaty i czekoladki. Dlatego postanowiliśmy sprawdzić, gdzie w święto wszystkich pań kupicie najtaniej tulipany, bukiety i słodkości. Mamy zestawienie cen!

Reklama

Dzień Kobiet to bardzo miłe święto, w którym wszystkie panie powinny zostać obdarowane drobnym upominkiem. Z tej okazji panowie chętnie sięgają po kwiaty i czekoladki, które są uniwersalnym pomysłem na prezent. W końcu, która kobieta nie kocha kwiatków i słodkości? :-) Tanie kwiaty cięte oraz gotowe bukiety kupicie nie tylko w kwiaciarniach, które 8 marca mają naprawdę sporo pracy. Znajdziecie je również w popularnych supermarketach. Postanowiliśmy sprawdzić, w jakich dyskontach i za ile będziecie mogli je kupić.

Z okazji Dnia Kobiet wiele sklepów udostępniło także specjalne rabaty na ten dzień. Listę promocji z okazji Dnia Kobiet znajdziecie w naszym najnowszym artykule.

Kwiaty na Dzień Kobiet - porównanie cen

Marzec zwiastuje nadejście wiosny, z czego bardzo się cieszymy :-) Dlatego na Dzień Kobiet można podarować paniom nieco wiosny w formie kwiatków. W jakich supermarketach kupicie tulipany w dobrej cenie?

Sklep 5 szt. 7 szt. 9 szt. 15 szt. 25 szt.
Lidl - 5,99 zł 11,99 zł 14,99 zł 24,99 zł
Biedronka - 4,99 zł 7,99 zł 14,99 zł -
Carrefour - 5,99 zł - - -
Auchan 5,29 zł - - 17,99 zł -
Tesco - 5,49 zł - - -
Intermarche - 5,99 zł - - -

Podkreśliliśmy dla Was najlepsze ceny. Najmniej za najpopularniejszy bukiet siedmiu tulipanów zapłacicie w Biedronce - tylko 4,99 zł. W tym samym dyskoncie w najniższej cenie kupicie nieco większy bukiecik 9 szt. tulipanów za 7,99 zł, a zarówno w Biedronce, jak i Lidlu tyle samo zapłacicie za bukiet 15 kwiatków (14,99 zł). Jednak nie tylko tulipany można wręczyć paniom w Dzień Kobiet :-) W dyskontach kupicie także gotowe, przybrane bukiety.

Dzień Kobiet 2018 kwiaty

W Lidlu za najtańszy bukiet kwiatów będziecie musieli zapłacicć 19,99 zł. Większa, bardziej ozdobna wersja z różami w roli głównej kosztuje 39,99 zł. A ile na podobne bukiety wydacie w innych supermarketach?

Dzień Kobiet 2018 kwiaty

W Biedronce również znajdziecie bukiety kwiatów w ozdobie. Zapłacicie za nie 17,99 zł, czyli 2 zł mniej niż w Lidlu za podobne bukiety z ciętych kwiatów. Ale nie samymi kwiatami kobiety żyją :-) Z okazji ich święta możecie podarować również słodkie co nieco :-) Sprawdziliśmy ceny czekoladek w supermarketach.

Promocje na czekoladki z okazji Dnia Kobiet

Słodyczy nigdy zbyt wiele! A panie uwielbiają czekoladki :-) My wiemy, gdzie kupicie je taniej! W Lidlu za duże Raffaello (230g) zapłacicie 11,99 zł. Te same praliny w innych supermarketach kosztują:

  • Intermarche - 11,99 zł
  • Tesco - 14,99 zł
  • Auchan - 17,99 zł
  • Carrefour - 19,89 zł

W Biedronce w dobrej cenie kupicie z kolei Ptasie Mleczko i pyszne czekoladki Toffifee:

Dzień Kobiet 2018 kwiaty

W drodze z pracy możecie więc wpaść do jednego z supermarketów i kupić swoim najbliższym kobietom bukiety kwiatków lub coś słodkiego, co na pewno je ucieszy :-) 

Nie macie jeszcze upominków z okazji Dnia Kobiet, ale nie chcecie kupować kwiatków lub czekoladek? W takim razie voucher będzie świetnym rozwiązaniem! Mamy dla Was kupony rabatowe na prezenty Last Minute dla bliskich Wam pań.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close