logo

Kurtki zimowe do 100 zł. Porównaliśmy ceny w sklepach!

16lis 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Zima się jeszcze nie zaczęła, teoretycznie, ale temperatury już spadają poniżej zera. Jeśli jeszcze nie mieliście czasu na zakupy i odkładaliście wybór ciepłej kurtki na ostatnią chwilę, to właśnie ona! Przygotowaliśmy dla Was małe zestawienie cen kurtek i wiemy, w jakich sklepach zapłacicie za nie mniej niż 100 zł.

Reklama

Zimowa kurtka to jeden z tych wydatków, który może przysparzać o bół głowy. Ale nie we wszystkich sklepach będziecie musieli zapłacić krocie. Niektóre w swojej ofercie mają kurtki, które kosztują mniej niż 100 zł. Z pewnością nie są one uszyte z prawdziwej skóry, wełny czy puchu, ale ich cena jest tak atrakcyjna, że naprawdę warto się zastanowić nad zakupem takiej kurtki. Tym bardziej, że moda z sezonu na sezon się zmienia, a jeśli lubicie podążać za trendami to wydawanie każdego roku kilkuset złotych na kurtkę wydaje się być niezbyt dobrym pomysłem. Dlatego przygotowaliśmy małe zestawienie cen kurtek zimowych i wiemy, w jakich sklepach zapłacicie za nie mniej niż 100 zł.

Kurtki damskie do 100 zł

Kurtki damskie do 100 zł

  • Diverse: ocieplana kurtka za 49,99 zł
  • Terrenova: kurtka bez kaptura 69,90 zł
  • Top Secret: pikowana kurtka za 69,99 zł
  • Bon Prix: kurtka z podszyciem 79,99 zł
  • Cropp: dzianinowa kurtka 79,99 zł
  • Bershka: nylonowa kurtka z kapturem 89,90 zł
  • House: kurtka z kapturem 99,99 zł
  • Camaieu: puchówka z kapturem za 99,90 zł
  • Sinsay: parka za 99,99 zł

Pogrubiliśmy dla Was te okazje, które wydają nam się najlepsze. Oczywiście Wy zdecydujecie się na taką kurtkę, która najbardziej Wam się spodoba, ale te naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę, ponieważ ich cena jest naprawdę dobra, a są to typowe kurtki zimowe, w których na pewno nie zmarzniecie.

Panowie! Nie zapomnieliśmy o Was :) Żebyście nie czuli się pokrzywdzeni, dla Was również znaleźliśmy tanie kurtki, za które nie wydacie więcej niż 100 zł:

Męskie kurtki zimowe do 100 zł

Męskie kurtki do 100 zł znajdziecie, między innymi, w Top Secret czy na stronie Denley.pl z tym, że jeśli zdecydujecie się skorzystać z oferty Denley i nie chcecie przekroczyć założonego budżetu 100 zł to skorzystajcie z kodu rabatowego: WINNER10 (ważny do 17.11.2016). Wtedy za powyższą kurtkę zapłacicie 98,99 zł.

Kurtka to tylko jeden z must have na zimę. Jeśli szukacie innych zimowych promocji, które pozwolą Wam nie zmarznąć, zerknijcie na listę poniżej. Na pewno coś dla siebie znajdziecie:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close