logo

Kursy językowe - gdzie promocje?

24sty 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Ferie, a co za tym idzie, zbliżające się rozpoczęcie nowego semestru szkolnego to doskonały moment, żeby pomyśleć o kursie językowym. W tym okresie skorzystacie z wielu atrakcyjnych promocji, które pomogą Wam podszkolić się w wybranym języku obcym. Sprawdziliśmy, gdzie znajdziecie rabaty na kursy językowe.

Reklama

Ferie to dla większości czas odpoczynku i oderwania od codziennych obowiązków (w tym od szkoły i nauki). Warto wtedy pomyśleć jednak o swoim dalszym rozwoju. Mówimy tutaj nie tylko o uczniach, którzy niedługo rozpoczną na nowo naukę, ale również tych, którzy na co dzień posługują się językiem obcym lub czują, że mogliby nauczyć się czegoś nowego. Kursy językowe niestety nie należą do najtańszych. Dlatego warto rozglądać się za promocjami, z których skorzystacie w wielu szkołach językowych. Bardzo często wprowadzają one czasowe akcje rabatowe, dzięki którym za wybrany kurs możecie zapłacić dużo mniej lub jeden semestr otrzymać na przykład za symboliczną złotówkę. Sprawdziliśmy, w jakich szkołach skorzystacie teraz z promocji.

Promocje na kursy językowe

Nauka angielskiego 50% taniej

Kurs językowy promocja

50% za mniej za kurs języka angielskiego? Na taką okazję natrafiliśmy w znanej szkole językowej SpeakUp. Promocja ta obowiązuje do 31 stycznia i obejmuje kursy od 2 do 4 poziomu zaawansowania.

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać 50% zniżki na kurs angielskiego?

 1. Zgłosić w wybranej szkole Speak Up chęć zakupu kursu.
 2. Zadeklarować średnią realizację kursu w postaci minimum dwóch zajęć tygodniowo.
 3. Podpisać umowę na świadczenie kursu języka angielskiego w wybranej szkole Speak Up.
 4. Dokonać pierwszej wpłaty tytułem opłaty za kurs w terminie określonym w umowie.

Możecie również wypełnić formularz dostępny na stronie, a pracownicy szkoły językowej oddzwonią do Was i udzielą wszystkich niezbędnych informacji dotyczących zarówno samego kursu, jak i tej promocji:

Kurs językowy promocja

Macie czas jeszcze do końca tego miesiąca (31.01.2018) żeby uzyskać 50% zniżki na kurs angielskiego. To jednak nie jedyna promocja szkoły językowej SpeakUp :-)

Semestr angielskiego za 1 zł

Kurs językowy promocja

Mimo że Święta już daleko za nami, w szkole językowej SpeakUp skorzystacie jeszcze do 28 lutego ze świąteczniej promocji na kurs języka angielskiego. Teraz jeden semestr nauki możecie otrzymać za symboliczną złotówkę! Niestety, promocja dotyczy tylko wybranych poziomów i rodzaju kursu. Mogą z niej skorzystać wszystkie osoby pełnoletnie, które zdecydują się na zakup kursu języka angielskiego od 5 do 7 poziomu zaawansowania z oferty Premium. Wtedy uzyskacie na niego 46% zniżki oraz możliwość dokupienia 3 dodatkowych miesięcy nauki za 1 zł.

Aby wziąć udział w promocji musicie:

 1. Zgłosić w wybranej szkole Speak Up chęć zakupu kursu.
 2. Zadeklarować średnią realizację kursu w postaci minimum dwóch zajęć tygodniowo.
 3. Podpisać umowę na świadczenie kursu języka angielskiego w wybranej szkole Speak Up.
 4. Dokonać pierwszej wpłaty tytułem opłaty za kurs w terminie określonym w umowie.

W przypadku tej promocji również możecie skorzystać z formularza dostępnego na stronie i zostawić swoje podstawowe dane, a pracownicy szkoły językowej skontaktują się z Wami i udzielą dalszych wskazówek. Jeśli jednak chcecie zacząć uczyć się innego języka lub podszkolić się z niego - mamy promocje nie tylko na kursy angielskiego!

Kursy językowe za 299 zł zamiast 1000 zł

Tak, jak wspominaliśmy na początku naszego artykułu, za kurs językowy trzeba niestety sporo zapłacić. My znaleźliśmy dla Was promocję na stronie ESKK, dzięki którym na nauce języka, tym razem online, oszczędzicie aż 700 zł! Jeżeli martwicie się, że nie znajdziecie czasu na lekcje języka w szkole, możecie zdecydować się na kurs internetowy z opieką nauczyciela.

Promocja ta obejmuje języki:

 • angielski: A1, A2, B1, B1+, B2, C1
 • niemiecki: A1, A2, B1, B1+
 • francuski: A1, A2
 • hiszpański: A1, A2
 • włoski: A1, A2
 • portugalski: A1, A2
 • norweski: A1, A2
 • niderlandzki: A1, A2
 • szwedzki: A1, A2
 • duński: A1
 • japoński: A1

Kurs językowy promocja

Żeby z niej skorzystać, musicie wybrać konkretny kurs online, kliknąć na przycisk "Zamawiam", a w koszyku z zamówieniem podać kod rabatowy: 6396. Wówczas jego cena automatycznie obniży się do 299 zł. Do ceny kursu zostanie doliczona jeszcze opłata wpisowa w wysokości 25 zł (jeśli już kiedyś jej dokonałeś, ESKK nie pobierze jej ponownie). Niestety nie wiemy, do kiedy jeszcze potrwa ta promocja, ponieważ na stronie i w regulaminie nie znaleźliśmy takiej informacji :-(

Kupony rabatowe na kursy językowe

Na GoDealla.pl również znajdziecie mnóstwo zniżek na kursy językowe online. To naprawdę dobre rozwiązanie dla tych, którzy boją się o brak czasu na tradycyjne zajęcia. Musicie być jednak zmotywowani, żeby samemu siadać przed komputerem i książką. Zobaczcie, na jakie języki znaleźliśmy dla Was kupony rabatowe.

-> hiszpański

Kurs językowy promocja

Za naukę języka hiszpańskiego online na platformie iLang.pl zapłacicie nawet 47,20 zł (90 dni).

-> angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski lub Business English

Kurs językowy promocja

Wyszukaliśmy dla Was również kupon rabatowy na miesięczny dostęp do interaktywnej platoformy wybranego języka: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego lub Business English metodą "123".

Szukacie jeszcze więcej okazji do nauki języków? A może chcecie rozwijać inne swoje zainteresowania? Mamy dla Was jeszcze więcej kuponów na kursy i szkolenia!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close