logo

Kupuj w Media Markt i korzystaj na BP

11sie 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Kto nie chciałby dostać prezentu za zakupy, które i tak musi zrobić? Chyba nie znamy nikogo takiego. Jak to się mówi... "Jak dają, to bierz". Taką samą radę mamy dla Was! Teraz za zamówienie sprzętu RTV i AGD w Media Markt dostaniecie kartę na dowolne zakupy na stacjach BP w PREZENCIE.

Reklama

Akcja Media Markt jest ważna do końca najbliższego weekendu (14 sierpnia 2016), a dokładniej do niedzieli (23:59:59), bo przecież zbliża się do nas dłuższy odpoczynek, który potrwa do poniedziałku! Macie więc jeszcze 3 dni żeby zrobić zakupy, wymienić swój sprzęt i dostać kartę do wykorzystania na stacjach benzynowych BP w całej Polsce.

Kupuj w Media Markt i koezystaj na BP

Jeśli więc myślicie o remoncie i wymianie sprzętu, wybieracie się w najbliższy weekend na wycieczkę i przydadzą Wam się dodatkowe pieniądze na paliwo - warto wybrać się do Media Markt i zrobić zakupy. A każde wydane 500 zł w Media Markt to 50 zł zwrotu na kartę, którą później możecie wykorzystać na stacjach BP do 31 października 2016.

Warunki promocji

  1. Promocją objęte są wybrane produkty dostępne w gazetce Media Markt.
  2. Jeśli chcesz skorzystać z promocji, musisz w podanym terminie 11-14.08.2016 dokonać zakupu produktu/ów promocyjnego/ych za minimum 500 zł.
  3. Akcją promocyjną objęty jest jednorazowy zakup (na jednym dowodzie zakupu).

Po spełnieniu wszystkich warunków otrzymacie kartę Media Markt SuperCard o określonej wartości, odpowiednio do tego, ile wydaliście na zakupy w Media Markt :) Jeśli chcecie sprawdzić, na jakich dokładnie stacjach beznynowych BP będziecie mogli wykorzystać swoją kartę lub przed dokonaniem zakupów wolicie zapoznać się ze szczegółami promocji - zajrzyjcie do REGULAMINU.

To naprawdę świetna okazja, dzięki której nareszcie zmienicie telewizor na większy czy kupicie wymarzoną lodówkę, a dodatkowo dostaniecie kartę na paliwo i zakupy na stacjach BP, a karta z pewnością przyda się przed zbliżającym się długim weekendem czy urlopem, jeśli jesteście jeszcze przed swoim wypoczynkiem.

Ale nie tylko Media Markt ma dla Was promocje na sprzęt RTV i AGD. Zobaczcie, gdzie jeszcze kupicie sprzęt taniej:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close