logo

Kupony rabatowe w JOY i Claudii: TOP SECRET, Douglas, Yves Rocher i inne

27sty 2014

Kategoria: Kupony z gazet | Autor: Anna Spychalska

5

Sezon wyprzedaży zbliża się ku końcowi. Jeszcze tylko przez kilka dni będziemy mogli cieszyć się zimowymi przecenami. Na osłodę, popularne czasopisma dla kobiet udostępniają specjalne wydania, w których znaleźć można kupony rabatowe do sklepów stacjonarnych. Dokąd i na co będą to zniżki, dowiesz się z dzisiejszego wpisu.

UWAGA: pod tym adresem znajdziesz artykuł o najnowszych zniżkach w magazynie JOY https://www.godealla.pl/blog/kupony-rabatowe-w-gazetach-joy-i-wysokie-obcay-douglas-zalando-mango-i-inne-marki-w-promocji-do-50/

Avanti, Glamour, Instyle, Elle - to tylko niektóre tytuły, które przyzwyczaiły swoje czytelniczki do publikowania specjalnych kuponów rabatowych. W ślad za nimi postanowiły pójść także inne gazety, rywalizując między sobą, która z nich jest w stanie zaproponować lepsze okazje. Tymczasem dla konsumenta jest to doskonała sytuacja, bowiem zapewnia mu dostęp do wyselekcjonowanych promocyjnych ofert.

Kupon w Claudii: 130zł rabatu

W lutym każdy smart shopper będzie mógł skorzystać z kuponów opublikowanych w najnowszym numerze Claudii. Istniejące na polskim rynku od ponad 20 lat czasopismo, z okazji 250. wydania proponuje swoim czytelniczkom zaledwie 5 kuponów, jednak do popularnych sklepów. Także wartości przedstawionych zniżek zachęcają do zrobienia zakupów z użyciem kuponów: można łącznie zaoszczędzić 130zł, a obowiązujące limity minimalne nie odstraszają, tak jak w przypadkach niektórych promocji dostępnych w Internecie (np. zrób zakupy za 1000 zł, a otrzymasz 3% rabatu).

Jakie dokładnie kupony znajdują się w najnowszej Claudii?

  • 30 zł do wydania w delikatesach ALMA (przy zakupie produktów Food&Joy za minimum 200 zł)
  • 20 zł zniżki w Douglas przy zakupie za 100 zł produktów marki Douglas
  • 20 zł zniżki do YVES ROCHER przy zakupach za 50 zł
  • 30 zł zniżki w by dziubeka przy zakupach za minimum 100 zł

Dla osób, które nie mają możliwości zakupienia Claudii lub po prostu chcą mieć możliwość skorzystania także z innych promocji i kodów rabatowych, przedstawiamy kupony dostępne na GoDealli do części powyższych sklepów.

Młodzi polscy projektańci z kuponami

W tym samym czasie, co Claudia, w kioskach pojawi się także inna gazeta oferująca zniżki. JOY przygotował dla swoich czytelniczek niemałą gratkę: kody rabatowe do sklepów internetowych młodych, obiecujących polskich projektantów! Wśród nich BRYLOVE, Mulholland Life, LOCAL HEROES.

Kody rabatowe dostępne w czasopiśmie ważne będą od 1 do 4 lutego. Jako znawca smart shoppingu GoDealla radzi; warto zaopatrzeć się w egzemplarz, takie okazje nie powtarzają się często.

Znajdź swój kupon na GoDealla.pl

Zaprezentowane w tym wpisie akcje promocyjne gazet mają charakter okazyjny: nigdy niewiadomo, kiedy czasopismo postanowi promować się korzystając właśnie z oferowania czytelnikom kuponów promocyjnych. Ludzie, którzy doceniają sobie oszczędzanie nie tylko pieniędzy, ale przede wszystkim swojego czasu, powinni zaglądać na naszą stronę z kuponami, gdzie po wybraniu interesującej nas kategorii, bądź wpisaniu nazwy konkretnego sklepu, znajdziemy aktualne kody rabatowe oraz promocje do najpopularniejszych sklepów internetowych.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close