logo

Kupony rabatowe na ostatnią turę ferii zimowych 2018

12lut 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Uczniowie z ostatnich województw właśnie rozpoczynają swoje dwutygodniowe ferie zimowe. Jeżeli w tym roku nie zamierzacie nigdzie wyjeżdżać, nawet zostając w mieście możecie się świetnie bawić za niewielkie pieniądze. Mamy kupony rabatowe, które jeszcze bardziej umilą Wam wolny czas!

Reklama

Dla większości dzieci ferie zimowe 2018 to tylko wspomnienie, ale właśnie teraz uczniowie z pięciu ostatnich województw: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego rozpoczynają swoją dwutygodniową labę i wolne od szkoły oraz codziennych obowiązków. Nie wszyscy jednak mogą pozwolić sobie na zimowy wyjazd w tym czasie. Ale nie martwcie się :-) Wcale nie musicie daleko wyjeżdżać i szukać rozrywek, które pomogą Wam zagospodarować ten wolny czas. W Waszym mieście jest mnóstwo możliwości! My mamy dla Was kilka propozycji! :-) Jesteście gotowi na szaleństwo w ferie?

Kupony rabatowe na rozrywkę w ferie

Dla wszystkich, którzy właśnie rozpoczęli ferie i zostają w swoim mieście, wyszukaliśmy kupony rabatowe, z których skorzystacie w stolicach województw mających właśnie przerwę od szkoły.

Bydgoszcz i Toruń

Wszyscy mieszczkańcy Bydgoszczy i okolic, którzy uwielbiają rozwiązywanie zagadek, powinni wybrać się w ferie do Escape Roomu. To doskonała zabawa dla całej rodziny!

Ferie w mieście kupony rabatowe

Z Grouponem do wyboru macie 2 pokoje zagadek. Za grę dla 2 osób w No Rules Escape Room zapłacicie 64,99 zł zamiast 80 zł. Jeżeli razem ze znajomymi chcecie spędzić wolny czas w ferie na zabawie, oprócz Planetarium, możecie w Toruniu wybrać się na kręgle!

Ferie w mieście kupony rabatowe

Za 2 godziny gry w Blue Moon Wellness & Spa w Toruniu zapłacicie z Grouponem 39,99 zł. Kupon obowiązuje dla maksymalnie 12 osób, więc możecie zabrać ze sobą rodzinę lub kolegów z klasy i spędzić świetnie wolny dzień! :-) A może wolicie bardziej aktywne formy wypoczynku?

Ferie w mieście kupony rabatowe

W takim razie idealny będzie dla Was basen! Znaleźliśmy kupon rabatowy na całodzienne wejście do Copernicus Hotel Toruń za 34,99 zł. Do Waszej dyspozycji będą rekreacyjno-sportowy basen o długości 25 m i szerokości 17 m, hydromasaże ścienne, leżanki i ławeczki powietrzne, gejzery, jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa czy też sauna infrared.

Kielce

Ferie to doskonały czas żeby nieco zaszaleć i spróbować czegoś nowego, tym bardziej, jeśli lubicie czuć dreszczyk emocji :-) Poziom adrenaliny w Kielcach podniosą Wam wyjście na ściankę wspinaczkową lub jazda gokartami:

-> Bilety na ściankę wspinaczkową - 39,99 zł

Ferie w mieście kupony rabatowe

Za wejście dla 2 osób z wypożyczeniem sprzętu i zabawą na ściance w Mobius w Kielcach zapłacicie z kuponem rabatowym 39,99 zł.

-> Przejazdy gokartem - 46 zł

Ferie w mieście kupony rabatowe

Dwa przejazdy gokartem od poniedziałku do piątku to koszt tylko 46 zł, a doskonała zabawa gwarantowana! Jeśli nie wiecie, jak spożytkować swój wolny czas w ferie - wybierzcie się do E1Gokart w Kielcach! :-)

Kraków

Mieszkańcy Krakowa na brak rozrywek na pewno nie mogą narzekać, ale my podpowiemy Wam, jak możecie tanio spędzić swój wolny czas!

Ferie w mieście kupony rabatowe

Szaleństwo w parku trampolin czy może wyjście ze znajomymi na lodowisko? A Wy, na jaki kupon się zdecydujecie? Nie musicie wybierać, ponieważ za oba zapłacicie naprawdę mało! :-)

Poznań

W Poznaniu, stolicy województwa wielkopolskiego, która słynie z Koziołków, również będziecie mogli wybrać się do parku trampolin czy na lodowisko. Oczywiście zrobicie to taniej z kuponami rabatowymi! :-)

Ferie w mieście kupony rabatowe

Ferie w mieście kupony rabatowe

Za wejście na Jump Arenę w Poznaniu z kuponem rabatowym od Groupona zapłacicie nawet 17,99 zł za bilet dla 2 osób.

Gorzów Wielkopolski i Zielona Góra

W ferie można odpoczywać, siedzieć przed telewizorem albo... nadrabiać książkowe lub filmowe zaległości czy zainwestować w siebie! Wolny czas możecie poświęcić również na kursy, które pozwolą Wam rozwijać Wasze pasje. Kuponów rabatowych szukajcie na GoDealla.pl:

Ferie w mieście kupony rabatowe

Jeżeli o niczym nie marzycie tak bardzo, jak o całkowitym wyciszeniu się w ferie i oglądaniu filmów lub seriali od rana do wieczora - możecie zrobić to za darmo dzięki Showmax. Wystraczy, że zarejestrujecie się na stronie i aktywujecie testowy dostęp do platformy na 14 dni :-) Mamy także promocje dla prawdziwych moli książkowych, którzy nawet w ferie nie chcą odrywać się od czytania!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close