logo

Kupony rabatowe na ostatni turnus ferii zimowych 2019

11lut 2019

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Dzieci z ostatnich pięciu województw rozpoczęły właśnie kończący tegoroczne ferie turnus zimowej przerwy od szkoły. Przed nimi dwa tygodnie zasłużonego odpoczynku. Gdzie w tym czasie skorzystacie ze zniżek i kuponów rabatowych na wolny czas? Mamy zniżki!

Reklama

Uczniowie z kolejnych pięciu województw rozpoczęli właśnie ostatni już turnus ferii zimowych 2019. Na samym końcu na zasłużony odpoczynek mogą wybrać się dzieci z lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego i śląskiego. Ale nawet zostając w miejscu zamieszkania można świetnie (i tanio) się bawić! Podpowiemy Wam, jak możecie zagospodarować swój wolny czas korzystając z kuponów rabatowych na rozrywkę w stolicach województw, które właśnie zaczęły ostatni turnus tegorocznych ferii. Mamy zniżki na czas wolny w Lublinie, Łodzi, Rzeszowie, Gdańsku i Trójmieście oraz Katowicach.

Kupony rabatowe na ostatni turnus ferii zimowych 2019

Lublin

Mieszkańcy Lublina, którzy właśnie rozpoczęli ferie zimowe i będą spędzać je w swoim rodzinnym mieście, na brak atrakcji nie będą mogli narzekać. Tym bardziej, że skorzystacie z nich jeszcze taniej dzięki voucherom i zniżkom znalezionym przez nas na GoDealli.

Kupony rabatowe na ferie w Lublinie

Kupony rabatowe na ferie w Lublinie

Kupony rabatowe na ferie w Lublinie

Jeżeli chcecie zapewnić swoim pociechom naprawdę ogromną frajdę w ferie, możecie również wykupić im całodzienne wejście na salę zabaw, gdzie będą mogły spędzić czas z rówieśnikami i całkowicie oddać się zabawie :-) A Wy będziecie mogli spokojnie iść do pracy bez obaw, że Wasze dzieci cały dzień spędzą przed monitorem.

Łódź

Mieszkańcy Łodzi również będą mogli wybrać się w ferie do Papugarni lub spędzić czas ze swoimi pociechami aktywnie na świeżym powietrzu. Jakie kupony rabatowe dla Was znaleźliśmy? Sprawdźcie!

Kupony rabatowe na ferie w Łodzi

Kupony rabatowe na ferie w Łodzi

A może jednodniowy wypad za miasto w ferie? Razem ze swoimi pociechami możecie wybrać się do parku rozrywki na łonie natury Baśniowe Sady Klemensa :-) Mamy dla Was jednak jeszcze jeden pomysł na spędzenie baaaaardzo aktywnie wolnego czasu w ferie w Łodzi.

Kupony rabatowe na ferie w Łodzi

Rzeszów

Mieszkacie w Rzeszowie i zastanawiacie się, co możecie robić w swoim mieście w czasie ferii? Na pewno nie będziecie się nudzić! Bilety do parku trampolin, kra w kręgle czy wejście do escape roomu - co wybierzecie na swój wolny czas?

Kupony rabatowe na ferie w Rzeszowie 

Gdańsk

Jeśli ferie zamierzacie spędzić w Gdańsku lub w Trójmieście, tutaj zniżek i rabatów na wolny czas nie zabraknie! Sami zobaczcie!

Kupony rabatowe Gdańsk

Katowice

Co można robić w ferie w Katowicach? Wiele rzeczy! A pomogą Wam w tym oczywiście... KUPONY RABATOWE :-)

Kupony rabatowe na ferie Katowice

Kupony rabatowe na ferie Katowice

Po takiej zabawie na pewno zgłodniejecie i będziecie chcieli wrzucić coś na ząb. Zamiast gotować w domu możecie wybrać się na miasto na coś pysznego. Mamy zniżki w całej Polsce :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close