logo

Kupony rabatowe na ferie w mieście - Warszawa, Wrocław, Opole, Szczecin

28sty 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Do dzieci z podlaskiego i warmińsko-mazurskiego, które właśnie korzystają z przerwy w nauce, dołączają uczniowie z kolejnych czterech województw. Szukacie kuponów rabatowych na ferie w mieście, dzięki którym nie będziecie się nudzić nie wyjeżdżając poza miejsce zamieszkania? Mamy zniżki na rozrywkę w Warszawie, Wrocławiu, Opolu i Szczecinie!

Reklama

Dzieci z pierwszych województw zakończyły już swoją dwutygodniową labę i dzisiaj wróciły do szkolnych ławek... ku uciesze uczniów z kolejnych czterech województw, którzy wczoraj nie musieli nastawiać budzików i dziś wstawać o świcie :-) Do pociech z podlaskiego i warmińsko-mazurskiego dołączają właśnie dzieci z dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego. Przez najbliższe dwa tygodnie to właśnie te cztery województwa będą cieszyć się przerwą w nauce:

Ferie zimowe 2019

Za każdym razem, kiedy dzieci z kolejnych regionów w Polsce rozpoczynają swoje ferie, wyszukujemy i kompletujemy dla Was kupony rabatowe i zniżki, z których skorzystacie w stolicach województw właśnie odpoczywających od szkoły. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy w tym okresie mogą pozwolić sobie na urlop i zabranie swoich pociech na wyjazd, ale nie martwcie się - zostając w miejscu zamieszkania także na pewno nie będziecie się nudzić! Już my się o to postaramy! :-)

Kupony rabatowe na ferie

 

Ferie w Warszawie

Stolica ma to do siebie, że nawet bez dużego nakładu finansowego (a nawet za darmo) będziecie mogli skorzystać tutaj w ferie z wielu atrakcji i rozrywek. Mamy dla Was kupony rabatowe w sam raz na ferie w Warszawie.

  • Bilety do warszawskiego ZOO -  35 zł za 1 bilet normalny i 1 bilet ulgowy + zwrot 17,50 zł w postaci środków na koncie użytkownika Groupon.pl:

Ferie w Warszawie

Ferie w Warszawie

Ferie w Warszawie

Ferie w Warszawie

Ferie w Warszawie

Dla każdego coś się znajdzie! :-) I sami widzicie, że nie trzeba wydawać kroci żeby zainteresować czymś dzieci w ferie, a przede wszystkim, spędzić z nimi ciekawie czas. Oczywiście poza naszymi propozycjami możecie spędzić ferie w Warszawie bardziej aktywnie. Zniżek na basen czy zajęcia taneczne szukajcie na GoDealli

 

Ferie zimowe we Wrocławiu

Mieszkacie na Dolnym Śląsku? A może słyszeliście, że Wrocław to piękne miasto i sami chcecie się o tym przekonać? W takim razie sprawdźcie, z jakich kuponów rabatowych na ferie skorzystacie właśnie w stolicy województwa dolnośląskiego!

Ferie zimowe we Wrocławiu

Ferie zimowe we Wrocławiu

Ferie zimowe we Wrocławiu

Możecie całe ferie zimowe spędzić we Wrocławiu albo wybrać się z pociechami na jednodniową wycieczkę, na przykład do Kopalni Wiry. To będzie dla nich na pewno nie lada atrakcja, a co najważniejsze - spędzicie wspólnie czas całą rodziną :-) W drodze powrotnej możecie wybrać się dodatkowo na coś smacznego, dzieciaki z pewnością ucieszą się z pizzy! Kuponów rabatowych szukajcie poniżej!

 

Ferie w Opolu

Jeżeli tegoroczne ferie spędzacie w Opolu, poza grami i zabawami w domu będziecie mogli wyszaleć się również w parku trampolin Jump Planet. Za godzinne wejście do praku trampolin w Opolu dla 1 osoby zapłacicie z kuponem rabatowym tylko 14,99 zł:

Ferie w Opolu

Zostając w domu postawcie na planszówki. Z grami każde popołudnie będzie udane! Mamy dla Was zniżki na gry planszowe dla całej rodziny.

Ferie w Szczecinie

Mieszkańcy Szczecina (i ci mali, i ci więksi) również nie zaznają nudy w ferie. Wszystko za sprawą poniższych zniżek, które znaleźliśmy na Grouponie.

Ferie w Szczecinie

Ferie w Szczecinie

A może edukacja w ferie? Rozumiemy, że większość dzieci w wolnym czasie chce odpocząć od szkoły, obowiązków i nauki, ale być może Wasze pociechy są żądne wiedzy i nieustannie chcą poszerzać swoje horyzonty? Mamy zniżki na kursy i szkolenia!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close