logo

Kupony rabatowe do McDonald's na styczeń i luty!

31gru 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Po kilku miesiącach oczekiwań, znów są! Ponad 20 kuponów zniżkowych do jednej z najbardziej znanych restauracji sieciowej, z którymi można zaoszczędzić nawet 139 zł.

Taka kwota brzmi imponująco, jednak oczywiście dotyczy ona tylko tych osób, które zdecydują się zrealizować wszystkie dostępne zniżki. W trosce o Wasze zdrowie i formę takiego rozwiązania nie polecamy nikomu. Na szczęście zniżkami można cieszyć się także wykorzystując poszczególne kupony. A te prezentują się całkiem interesująco: McZestaw Big Mac za 10 zł McZestaw McNuggets 6 sztuk za 10 zł, McChicken lub McWrap z małymi frytkami w cenie 10 złotych. To tylko kilka z 25 promocyjnych cen, jakie można uzyskać korzystając z kuponów rabatowych. Pełny spis rabatów znajdziecie na stronie McDonald'sKupony ważne są do 3.03.2015 roku.

Jak można zrealizować kupony? Należy je pobrać ze strony Mc Donald's, wydrukować i pokazać przy kasie. Można także wysłać je na swój adres e-mail, by później z ekranu telefonu okazać sprzedawcy. Inną opcją jest także pobranie aplikacji, dzięki której kupony będą pojawiać się na Twoim smartphonie zawsze, gdy tylko się pojawią. O aplikacji Mc Donald's - jej działaniu i darmowych frytkach, jakich dzięki zainstalowaniu apki odbierzemy za free piszemy w osobnym wpisie.


Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close