logo

Kupony rabatowe do INTERSPORT za każde opakowanie Actimela

25lis 2014

Kategoria: Promocje | Autor:

0

W loterii Actimela do wygrania wyjazd do Białki Tatrzańskiej. Nagrody gwarantowane to m.in. 15% rabatu do sklepów sieci Interport!

Podobnie jak w zeszłym roku, tak i w 2014 Actimel i Intersport ruszają z akcją "Przygotuj rodzinę na aktywną zimę". Nieodłącznym jej elementem jest loteria, w której wylosowany zostanie zdobywca nagrody głównej: rodzinnego wypadu do Białki Tatrzańskiej (2 osoby dorosłe + 2 dzieci) o łącznej wartości 4000 zł. W losowaniu nagrody głównej udział weźmie każdy, kto zarejestruje choćby jeden kod znajdujący się na opakowaniu Actimela.

Rejestracji dokonujemy pod tym linkiem, a poniżej garść informacji o akcji.

Kupony rabatowe do INTERSPORT

Rejestracja jednego kodu wystarczy, aby otrzymać kupon rabatowy o wartości 15% do sklepów sieci INTERSPORT - jest to nagroda gwarantowana: nie trzeba brać udziału w żadnym losowaniu! Zniżki nie łączą się, to znaczy, że niezależnie od ilości zarejestrowanych kodów z Actimela otrzymujesz tylko jeden kupon.

Rabat będzie obowiązywał w sklepach stacjonarnych, ale także w internetowym. Wykorzystać go można przy zakupie spodni i kurtek zimowych dla dzieci oraz dorosłych, tylko i wyłącznie towaru nieprzecenionego.

Nagrody za kody

Wytrwali zyskują dodatkowo! Do zgarnięcia pozostaje wciąż ponad 15 tysięcy nagród: 7500 ślizgów-sanek typu jabłko, 7500 czapek zimowych i 300 ślizgaczy śnieżnych. Aby je otrzymać, należy zgromadzić odpowiednią ilość punktów dzięki rejestracji kodów z opakowań Actimela:

  • Opakowanie 4x100g - otrzymujemy 4 punkty
  • Opakowanie 8x100g - otrzymujemy 8 punktów
  • Opakowanie 12x100g - otrzymujemy 12 punktów

Ile punktów należy zebrać, by odebrać gadżet?

  • "Jabłko" - 20 punktów
  • Czapki zimowe - 25 punktów
  • Ślizgacze -  70 punktów

Nagrody wydawane będą do wyczerpania zapasów, jednak uwaga! W przypadku ślizgaczy mamy do czynienia z pulami tygodniowymi: w każdym tygodniu tylko 50 pierwszych osób otrzymuje nagrodę. "Tygodnie" rozpoczynają się w soboty, dlatego jeśli bardzo zależy nam na zdobyciu ślizgacza, należy zarejestrować kupony właśnie tego dnia, co zwiększa szansę na wygraną.

Więcej informacji na stronie promocyjnej Actimela. Przeczytajcie także Regulamin, aby nie przeoczyć żadnego terminu!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close