logo

Kupony do McDonald's - śpiesz się, zanim znikną

18lis 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

McDonald's ostatnio nie rozpieszcza swoich klientów kuponami rabatowymi. Wciąż z zapartym tchem czekamy na udostępnienie kilkudziesięciu rabatów, ale póki co, możemy skorzystać z dwóch kuponów "na pocieszenie".

Na umilenie tęsknoty za solidną dawką zniżek, jaką raz na jakiś czas serwuje nam ta najpopularniejsza sieć restauracji typu fast food, mamy dla Was informację o dwóch kuponach, z których można aktualnie skorzystać. Tym razem okazje McDonald's obejmują McZestaw Big Mac za 10 zł oraz średnie Iced Fruit Smoothies albo Iced Frappes za 5 zł. Może nie jest to promocja życia, ale z pewnością ucieszy niejednego miłośnika jedzenia w tej restauracji. Oferta rabatowa nie łączy się z innymi promocjami i jest ważna do 21.11.2014. Jeżeli więc planujesz z niej skorzystać, radzimy się pośpieszyć.

Kupon należy pobrać ze strony Mc Donald's, wydrukować i pokazać przy kasie. Można także wysłać go na swój adres e-mail, by później z ekranu telefonu okazać sprzedawcy. Inną opcją jest także pobranie aplikacji, dzięki której kupony będą pojawiać się na Twoim smartphonie zawsze, gdy tylko się pojawią. O aplikacji Mc Donald's - jej działaniu i darmowych frytkach, jakich dzięki zainstalowaniu apki odbierzemy za free pisaliśmy jakiś czas temu.

Bądź na bieżąco ze zniżkami i kuponami rabatowymi w restaruacjach: przeglądaj zniżki, jakie udało nam się zebrać i kupuj w swoich ulubionych knajpkach w promocyjnych cenach i z dowozem do domu.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close