logo

Kupony do McDonald's - skorzystaj, zanim znikną

02gru 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Mimo próśb fanów na Facebooku, już od dłuższego czasu McDonald's nie udostępnił swojej "książeczki" z kuponami. Na pocieszenie jednak co jakiś czas publikowane są zniżki na dwie lub trzy wybrane pozycje z menu. Na co dali rabat tym razem?

Mamy dla Was informację o trzech kuponach, z których można aktualnie skorzystać w tej popularnej sieci fastfoodowych restauracji. Tym razem okazje McDonald's obejmują dwa McZestawy powiększone za 26 złotych oraz McZestaw McDouble za 10 zł. Na deser skorzystać można ze średniego Iced Fruit Smoothies albo Iced Frappes za 5 zł. Po raz kolejny w kwestii kuponów rabatowych do McDonald's pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, że zbiorowe rabaty na kilkadziesiąt pozycji jeszcze się pojawią. Oferta rabatowa nie łączy się z innymi promocjami. Jeżeli planujesz z niej skorzystać, lepiej się pośpiesz - oferta ważna jest jedynie do 5 grudnia.

Kupon należy pobrać ze strony Mc Donald's, wydrukować i pokazać przy kasie. Można także wysłać go na swój adres e-mail, by później z ekranu telefonu okazać sprzedawcy. Inną opcją jest także pobranie aplikacji, dzięki której kupony będą pojawiać się na Twoim smartphonie zawsze, gdy tylko się pojawią. O aplikacji Mc Donald's - jej działaniu i darmowych frytkach, jakich dzięki zainstalowaniu apki odbierzemy za free pisaliśmy jakiś czas temu.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close