logo

Kupony do McDonald's na półmetek wakacji

19sie 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

AKTUALIZACJA. Jesteśmy już na półmetku wakacji i z tej okazji w McDonald's pojawiły się nowe kupony, z których możecie skorzystać sami lub wspólnie ze znajomymi. W końcu... wakacje póki co jeszcze trwają w najlepsze! Sprawdźcie, jakie zestawy zamówicie taniej.

Reklama

Tym razem będziecie mogli skorzystać z dwóch kuponów na tańsze zestawy. Może nie jest to powalająca liczba, ale na pewno powali Was cena. Pamiętajcie - liczy się jakość, nie ilość :) No i najważniejsze jest to, że z kuponów możecie skorzystać razem ze znajomymi.

McDonald's - kupony

Już na pierwszy rzut oka na kupony, niektórzy oblizują swoje wargi. Ale nie tylko miłośnicy tych dań są zadowoleni - dobra okazja czeka także na smartshopperów. Teraz, za zestaw składający się z 6 nuggetsów, frytek i coli (lub inny napój do wyboru), zapłacimy symboliczne 10 zł! Natomiast za 20 zł zdobędziemy McZestaw i jeszcze jednego burgera, coby się dobrze najeść! ;)

Jak skorzystać z kuponów?

Kupony do McDonalds

Są trzy możliwości:

  • możecie wysłać kupony na swój adres e-mail i mieć je na swojej skrzynce
  • możecie ściągnąć specjalną aplikację na smartfona pobierając ją przez App Store, Google play lub Windows Store
  • najprostsza i najszybsza opcja - możeciecie wydrukować kupony

Drukuj kupony do McDonalds

Dlaczego wydrukowanie kuponów jest najszybsze? Wystarczy kliknąć przycisk DRUKUJ KUPONY i zabrać wydruk ze sobą do McDonald's. Ściągnięcie specjalnej aplikacji lub wysłanie kuponów na adres e-mail wymaga troszkę więcej czasu i dostępu do internetu. Najlepiej więc mieć wydruk przy sobie i nie martwić się, że zabraknie Wam pakietu na okazanie kuponów :)

Wakacje w pełni, możecie więc zebrać swoich znajomych i odwiedzić McDonald's wspólnie. Oczywiście każdy z Was będzie mógł skorzystać ze swojego kuponu i kupić wybrany zestaw w niższej cenie. Kupony w McDonald's to dobra wymówka, żeby wyrwać się z domu. To również okazja dla wszystkich dzieciaków, które dopiero szykują się do kolonii letniej lub wakacyjnego obozu. Po drodze z pewnością zatrzymacie się w McDonald's :)

Jesteście ciekawi, gdzie jeszcze zjecie taniej w wakacje? Mamy całą listę rabatów i zniżek!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close