logo

Kupony AliExpress: zakupy online jeszcze taniej!

30gru 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Okazuje się, że za zakupy na AliExpress możemy zapłacić mniej - a wszystko dzięki kuponom! Skąd wziąć i na jakich zasadach możemy z nich korzystać? Sprawdziliśmy to!

Reklama

Zakupy w internecie są wygodne i szybkie, nie musimy wychodzić z domu, czekać w kolejce w przymierzalni, a później do kasy. Kilka kliknięć i już sukienka jest nasza! Coraz częściej decydujemy się na zakupy z różnych stron świata, a jednym z największych portali jest AliExpress. Jeśli nie słyszeliście o tym sklepie, kilka podstawowych informacji oraz mini poradnik użytkowania znajdziecie tutaj: Sprawdzamy AliExpress - gigantyczny sklep wysyłkowy z Chin.

Zakupy na stronie mogą być naprawdę tanie, a dzięki kuponom rabatowym - za symboliczne kwoty.

Kupony na AliExpress

Zniżki możemy otrzymać na wszystko - od AliExpress lub na wybraną rzecz w danym sklepie - od sprzedawcy. Jedyne o czym musimy pamiętać to wydanie odpowiedniej kwoty określonej przez sprzedawcę w jego sklepie, aby kupon mógł być aktywowany, a tym samym my będziemy mogli zapłacić mniej.
W przypadku rabatów na wszystko, takie okazje możemy złowić podczas wybranych akcji promocyjnych o których często pisaliśmy.

Jak zgarnąć kupon na wybraną rzecz?

Po pierwsze należy wejść na stronę AliExpress z kuponami i wybrać interesującą nas rzecz na którą możemy otrzymać zniżkę.

Na każdym zdjęciu widać, jak duży rabat możemy dostać i jaka musi być minimalna kwota wydana w danym sklepie (sprzedawcy). Po kliknięciu w wybraną rzecz, przechodzimy dalej:

Wybieramy interesującą nas zniżkę i gotowe! O czym należy pamiętać? Kupony mogą być używane w wybranym sklepie i zawsze mają określony czas trwania oraz kwotę minimalną, którą musimy wydać, aby kupon zadziałał. Nie możemy ich wymienić na pieniądze ani starać się o ich zwrot w przypadku założenia sporu.

Mamy już kupon, co dalej?

Będzie on widoczny w zakładce My Orders -> My Coupons. Możemy go użyć w każdej chwili przy zakupach w danym sklepie za kwotę minimalną.

 

Udanych zakupów! A jeśli szukacie promocji w innych sklepach wysyłkowych, to sprawdźcie tutaj:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close