logo

Kupon rabatowy na książkowe bestsellery. 35% zniżki na Znak.com.pl

21lip 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Dobrych książkowych promocji w te wakacje nie brakuje! Do grona księgarni oferujących znane tytuły w bardzo korzystnych cenach dołącza właśnie Wydawnictwo Znak. Teraz każdy może odebrać swój darmowy kupon uprawniający do 35% zniżki na całą ofertę księgarni!

Kilka razy zdarzyło nam się przeczytać informacje w internecie, że zakupy grupowe się skończyły - my radzimy być ostrożni z takimi wyrokami, bowiem z naszych promocyjnych obserwacji wynika, że takie portale żyją i mają się dobrze;) Jako dowód przedstawiamy Wam prawdziwą okazyjną perełkę, która uszczęśliwi "pożeraczy książek" lub osoby, które szukają pomysłu na prezent dla najbliższych. Portal Gruper oferuje całkowicie darmowy kupon, który upoważnia do 35% zniżki na cały asortyment księgarni Znak.com.pl!

Aby skorzystać z rabatu trzeba kupić przynajmniej 2, a maksymalnie 7 książek. Do wyboru mamy wszystkie dziedziny, setki autorów i mnóstwo popularnych tytułów. Kupon ważny jest od 7 do 31 lipca 2014 roku. Co ważne, dostawa do paczkomatów jest bezpłatna - nie trzeba więc martwić się dodatkowymi kosztami dostarczenia książek.

Na tym jednak nie kończą się promocje na książki, a także na czasopisma i e-booki na portalach zakupów grupowych. Poniżej przedstawiamy kilka dobrych ofert, które pozwolą Wam kupować nowe tytuły ze sporymi zniżkami.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close