logo

Kupon rabatowy do Tesco: rób e-zakupy dostawą do domu

06sie 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

1

Kolejna szansa na tańsze zakupy w Tesco zrobione za pośrednictwem internetu. Nie robiłeś jeszcze zakupów w ten sposób w tym popularnym markecie? Najwyższa pora to zmienić, tym bardziej, że teraz możesz odebrać bon na 25 zł zniżki.

Po raz kolejny Tesco Ezakupy daje szanse nowym klientom na zakupy z całkiem sporą bonifikatą. Do 14 sierpnia 2014 roku każdy, kto dotychczas nie robił zakupów w internetowym sklepie Tesco, może to zrobić wykorzystując bon na 15 zł. Po pierwsze, zarejestruj się w serwisie Tesco Ezakupy. Następnie zrób pierwsze zakupy on-line za minimum 100 zł. Na stronie płatności, w polu "Posiadasz eKupon?" wpisz kod eKuponu i wciśnij przycisk "Użyj kodu".  Kod rabatowy na 15 zł to "ntk39d".

Od zakupów online z dostawą do domu mogą ostraszyć koszty dostawy. Jednak teraz, do 14 sierpnia, w Tesco Ezakupy obowiązuje zniżka 50% na koszt dostawy. Można także wybrać opcję odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym Tesco - koszt tej usługi został obniżony do 0,49 zł.


Opcja z odbiorem osobistym jest naprawdę godna przemyślenia, nie trzeba bowiem stać w ogromnych kolejkach. Wystarczy zapłacić pół złotego i po prostu przyjść "na gotowe", odbierając swoje sprawunki w kilka minut.

Nie w każdym mieście jednak można skorzystać z dowozu zakupów. Na stronie sklepu możecie upewnić się, czy taka usługa jest realizowana w waszym mieście.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close