logo

Kupon rabatowy do Cropp: -30% na wszystko

25kwi 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Monika

0

Tylko do 27 kwietnia masz okazję skorzystać z dużego rabatu do sklepów CROPP. Jeszcze przez cały weekend na cały asortyment w sklepach stacjonarnych obowiązuje 30% rabatu! Wystarczy kilka kroków, by móc go zrealizować.

Promocja w CROPP

Wystarczy odwiedzić stronę internetową CROPP, zapisać się do newslettera, aby po chwili odebrać maila z informacją o przyznanej zniżce (pamiętaj, że pobierając kupon akceptujesz jednocześnie konto w bazie Cropp i odtąd będziesz otrzymywał informacje o zniżkach i promocjach prosto na maila). Z wydrukowanym kuponem (lub spisanym numerem) wybierz się do sklepu stacjonarnego Cropp, w którym zrealizujesz zniżkę.

Warunki korzystania z kuponu rabatowego w CROPPie

Promocja dotyczy zarówno pełnowartościowego, jak i przecenionego asortymentu marek Cropp i Chillin oraz towarów na licencji (nie obejmuje towaru obcych brandów), a ilość rzeczy na paragonie jest absolutnie dowolna. Pamiętaj jednak, że zniżka nie łączy się z innymi obowiązującymi w danym dniu rabatami. Niestety nie ma także możliwości wykorzystania kuponu w salonach outletowych i sklepie internetowym.

Kupon rabatowy do Croppa

Śledź na bieżąco inne promocje obowiązujące w CROPPie - dostarcza GoDealla.pl!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close