logo

Kupon na DARMOWE SPRZĄTANIE mieszkania lub biura

10maj 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Godzina darmowego sprzątania mieszkania lub biura? Czemu nie! Zobacz jak odebrać kupon na tę usługę.

Reklama

Według infografiki Hi'Shine 87% Polaków nie lubi prac, które musi wykonywać osobiście. Często spotykamy się na przykład z narzekaniem drugiej osoby, że MUSI posprzątać w domu. Rzadko spotykamy się natomiast ze stwierdzeniem, że sprzątanie może być przyjemne. Trzeba zatem kombinować. Według Hi'Shine SMART POLAK to ktoś, kto na przykład robi zakupy w sposób przemyślany i kupuje online lub ktoś, kto zlecił już kiedyś "na zewnątrz" niektóre z obowiązków domowych. Z badań wynika, że Polacy najczęściej zlecają komuś lub "czemuś" pranie, sprzątanie łazienki, przygotowywanie posiłków. W ankiecie znajdowały się także takie opcje jak wyrzucanie śmieci, prasowanie, mycie naczyń. Jednym słowem - Polacy chcą zaoszczędzić swój cenny czas, płacąc komuś innemu za wykonanie podstawowych czynności domowych.

Sprzątanie w domu lub biurze

Takie usługi oferuje między innymi firma Pozamiatane.pl. Godzina sprzątania przez firmę kosztuje 30 zł. Teraz macie szansę na odebranie kuponu, umożliwiającego skorzystanie z takiej usługi bezpłatnie. Profesjonalne sprzątanie, pranie, czyszczenie, prasowanie, mycie okien - którą opcję najchętniej byście wybrali? ;-)

Zastanowicie się nad tym niebawem, a teraz poznajcie 3 kroki do zgarnięcia kuponu na darmowe sprzątanie:

  1. Wejdźcie na stronę pozamiatane.pl
  2. Poczekajcie, aż wyskoczy Wam okno "Odbierz pierwszą godzinę sprzątania za 0 zł"
  3. W specjalnym polu wpiszcie swój adres e-mail

Po dosłownie chwili dostaniecie maila z unikalnym kodem rabatowym. Kod możecie wpisać w trakcie składania zamówienia i kliknąć "ZAPISZ". Odpowiednia kwota zostanie automatycznie odjęta od całej kwoty zamówienia. Okno, w którym należy wpisać adres e-mail, wygląda tak:

Bądźcie cierpliwi względem pojawienia się pola, bo czasami jego pojawienie się na stronie zajmuje nawet kilkanaście sekund ;-)

Zaoszczędzony czas i pieniądze będziecie mogli przeznaczyć na przykład na kupowanie oraz czytanie książek. Zobaczcie czy również przy tej czynności będziecie mogli zaoszczędzić jakieś pieniądze:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close