logo

Kup Zestaw Kinowy w McDonald's i zgarnij bilety do kina!

25lis 2015

Kategoria: Promocje i zniżki | Autor: Anna Wudarska

0

Mamy dobrą wiadomość dla fanów kinowych seansów. "Filmowe Poniedziałki" z McDonald's i Cinema City powracają! Dzięki akcji bilety do kina na wybrany seans możesz kupić już za 10 zł. O wcześniejszej edycji promocji dla kinomaniaków pisaliśmy tutaj

Reklama

Poniedziałkowa randka lub wypad z przyjaciółmi za 40 zł? To możliwe! Wystarczy wziąć udział we wspólnej akcji McDonald's i Cinema City. Jak? Zamów w sieci restauracji McDonald's Zestaw Kinowy w cenie 20 zł. Składa się on z dwóch burgerów, dwóch porcji małych frytek oraz dwóch małych napojów. Możesz go skomponować z ulubionych produktów. Do wyboru masz:

- kanapki Big Mac, McChicken, WieśMac, McRoyal lub Filet-O-Fish,

- napoje Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite lub Lipton Ice Tea.

Wraz z sycącym posiłkiem otrzymasz 2 vouchery, dzięki którym w poniedziałki bilety do sieci kin Cinema City kupisz za jedyne 10 zł! Taniej chyba się nie da ;) Pamiętaj, by przed zakupem biletów w kinie pokazać kupony kasjerowi. Akcja nie łączy się z innymi promocjami organizowanymi przez Cinema City.

"Filmowe poniedziałki" obowiązują do 28 grudnia 2015r. Czym prędzej sprawdź więc reprertuar najbliższego kina! Więcej na temat akcji przeczytasz na stronie McDonald's. Tam też możesz zapoznać się z regulaminem.

Poniedziałkowy wieczór wolisz spędzić w domu, z książką i kubkiem herbaty? Sprawdź aktualne promocje na najnowsze propozycje wydawnicze!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close