logo

Kup sprzęt BEKO i otrzymaj aż 400 zł na zakupy w MediaExpert

27sty 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Planujesz zakupy sprzętu do wyposażenia kuchni? Przy większych zakupach warto skorzystać z promocji, dzięki którym można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Aktualnie marka BEKO oraz Media Expert organizują promocję, w której można otrzymać aż 400 złotych na zakupu RTV i AGD.

Reklama

Jeśli planujesz remont w swoim domu, albo nagle potrzebujesz nieco droższego sprzętu, zawsze spróbuj poszukać promocji! O ile w popularnych promocjach na ubrania czy buty można zaoszczędzić najczęściej do 50 złotych, to w przypadku RTV i AGD mówimy już o setkach złotych! Dobrym przykładem jest między innymi promocja organizowana we współpracy Media Expert oraz marki BEKO.

400 zł rabatu? To możliwe!

Wielka promocja BEKO i Media Expert polega na tym, żeby kupić zestaw piekarnik + płytę indukcyjną marki BEKO. W nagrodę otrzymuje się natomiast 400 punktów na kartę bonusową. 1 pkt = 1 zł, dlatego macie możliwość zgarnięcia aż 400 złotych. Zgromadzone punkty możecie wykorzystać na kolejne zakupy w Media Expert.

Który sprzęt kupicie najtaniej? Oto płyta oraz piekarnik, które dodatkowo są dostępne na wyprzedaży Media Expert:

Zamiast 2700 złotych zapłacicie 2400 zł i dodatkowo otrzymacie 400 zł na kolejne zakupy. Dobre rozwiązanie, prawda? Szczególnie dla osób, które na przykład właśnie urządzają swoje nowe mieszkanie. Pomagamy Wam oszczędzać już na początku! ;-)

Promocja trwa od 7 do 31 stycznia 2016 roku. Zobaczcie dodatkowo REGULAMIN promocji, żeby zapoznać się ze szczegółami akcji. Wszystkie piekarniki objęte promocją znajdziecie TUTAJ, a płyty indukcyjne TU. Promocja trwa do 31 stycznia 2016 roku.

Wyposażenie domu z rabatami

Wystrój wnętrz na kuchni się nie kończy, prawda? Czas na odświeżenie lub zagospodarowanie także innych pomieszczeń! Zobaczcie, jak zrobić to oszczędniej. Skorzystajcie z udostępnianych przez nas kodów rabatowych na elementy do wyposażenia wnętrz:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close