logo

Kup pralkę i odbierz bon 200 zł do Rossmanna

25lut 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Kilka razy przestrzegaliśmy Was przed fałszywymi konkursami, w których rzekomo wygrać można kartę podarunkową do Rossmanna. Tym razem w Sieci pojawiła się prawdziwa promocja, w której można zgarnąć bon o wartości 200 zł, do wydania w sieci znanych drogerii.

Jeżeli nie planujesz w najbliższym czasie zakupu pralki, ta promocja może niestety nie być dla Ciebie korzystna. W końcu kto wydałby niepotrzebnie ponad tysiąc złotych, by dostać bonifikatę na 200 zł do wydania w drogerii? Nie poddawaj się jednak i spójrz na koniec artykułu, gdzie przedstawiamy inne dobre kosmetyczne promocje.

Jeżeli jednak szukasz dobrej pralki i przymierzasz się do jej zakupu, ta akcja promocyjna sklepu Neo24 powinna Cię zainteresować. Kupujesz to,co musisz,a do tego jesteś szczęśliwą posiadaczką karty podarunkowej do Rossmanna. Brzmi dobrze? Oto co trzeba zrobić, by upiec dwie pieczenie na jednym ogniu:

  1. Kup pralkę Ecoo Bubble z kategorii 7 kg lub większe
  2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy ( do pobrania tu)
  3. Odbierz kartę podarunkową Rossmann o wartości 200 zł.

Kompletną listę pralek, które biorą udział w promocji znaleźć można na stronie sklepu. Promocja trwa od 23 lutego do 31 marca 2015 roku lub do wyczerpania puli nagród, która wynosi 1500 sztuk.

Tak jak obiecaliśmy na początku wpisu, prezentujemy listę 5 kosmetycznych promocji, z których można skorzystać niezależnie od tego, czy chce się kupić pralkę czy może buty.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close