logo

Kup podręczniki szkolne teraz i oszczędzaj. Gdzie oferują zniżki i promocje?

04lip 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Katarzyna Kalinowska

3

Każdy rodzic, którego dziecko chodzi do szkoły, wie, że kupno podręczników może być naprawdę drogą sprawą. Jednak mamy dobrą wiadomość: właśnie teraz, w wakacje, księgarnie oferują atrakcyjne rabaty i zniżki. Nie czekaj do września i oszczędzaj!

Dzieci dopiero co skończyły rok szkolny i z pewnością nie chcą myśleć o kolejnym, jednak Wam, drodzy rodzice, może to wyjść na dobre. A zwłaszcza Waszym domowym budżetom, które dzięki wcześniejszemu zakupowi szkolnych podręczników, nie stopnieją w zatrważającym tempie.

Podręcznikowe First Minute

Pomiędzy książkami do szkoły, a podróżami istnieje pewna analogia: im szybciej kupisz, tym więcej zaoszczędzisz. Niestety, na tym podobieństwa się kończą, bowiem na książkowe Last Minute nie ma co liczyć - w tej kwestii zdecydowanie lepiej się pospieszyć. Potwierdzają to księgarnie stacjonarne i internetowe, które właśnie teraz, na początku wakacji, oferują zniżki i kody rabatowe na podręczniki szkolne. Postanowiliśmy przeczesać Internet, by znaleźć dla Was te najlepsze okazje i po raz kolejny, jak mamy w zwyczaju, dać wam możliwość zaoszczędzenia ;)

Do poniżej listy będziemy dopisywać kolejne księgarnie, w których pojawią się promocje na podręczniki.

Kup teraz i oszczędzaj - zniżki na podręczniki szkolne:

W Matrasie obecnie trwa także inna promocja: kupując podręczniki za min. 49 zł, otrzymasz rabat 25% na artykuły szkolne. Gdziepromocja.pl jednoznacznie stwierdza, że jest to bardzo dobra okazja ;)  W końcu piórniki, plecaki i inne akcesoria szkolne, podobnie jak same podręczniki, nie należą do najtańszych. Skoro więc można upiec dwie pieczenie na jednym ogniem, dlaczego nie? ;)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close