logo

Kup piwo i wygraj! iPhone, 3000zł i wiele innych nagród

08lip 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Kontynuacja piwnych konkursów! W sam raz na upalne dni, wieczory przy grillu i wakacyjne wyjazdy ze znajomymi. Tym razem do wygrania są nie tylko dodatkowe piwa!Wszystkie konkursy mają podobne zasady, jednak zdecydowanie różnią się nagrodami. To nie pierwszy raz, kiedy piszemy o piwnych promocjach. Większość z nich wciąż trwa, a szczegóły dotyczące akcji Okocim, Tatra, Bosman, znajdziesz w tym wpisie.
Jakie nowe atrakcje czekają na piwoszy? Ciekawe konkursy przygotował Żywiec, Kasztelan, Łomża, Somersby i Okocim. Nagrodą może być dodatkowe piwko, a może też... iPhone!
Konkursowe piwa dostępne są tylko w wybranych sklepach. Koniecznie zachowaj paragon, ponieważ wpisanie jego numeru w treści wiadomości jest konieczne do wzięcia udziału. Oczywiście promocje skierowane są do osób pełnoletnich.

Zasmakuj Żywca w Żywcu

Co tydzień do wygrania są cztery luksusowe pobyty w hotelu ze spa w Żywcu i 900 kufli piwa. Voucher na pobyt w Żywcu dla dwóch osób :) Kufel można wygrać codziennie.Jak wygrać?
Kupujac 4 dowolne piwa Żywiec na stacji Statoil wystarczy zachować paragon, a następnie wysłać SMS na 7090* wpisując STATOIL.NR PARAGONU. TWOJA ODPOWIEDŹ na pytanie: "Żywiec jednym słowem to dla Ciebie?" lub wypełnić formularz na stronie zywiecjednymslowem.pl. To wszystko!
Konkurs trwa do 16 lipca 2015r.

*koszt jednego SMSa to 0,62zł brutto

OKOCIM w POLOmarket

Okocim w swojej loterii oferuje 10 telewizorów Sony i 50 podwójnych biletów na mecz Polska-Irlandia (w eliminacjach UEFA Euro 2015).Aby wziąć udział w loterii wystarczy kupić 4 piwa Okocim Jasne Pełne (butelka 0,5l, puszka 0,5l) w POLOmarket i wysłać SMS na 70908 o treści: OKOCIM.numer paragonu.
Loteria trwa do 31 lipca, a wszystkie szczegóły dostępne są na stronie organizatora.

3000zł od Somersby

Somersby oferuje aż 3000zł do wygrania na kartach bankowych, jedna o wartości 1000zł i aż 21 kart o wartości 300zł.


Co trzeba zrobić? Wystarczy kupić 2 piwa Somersby w sklepie ABC i zachować paragon. Następnie trzeba wysłać zgłoszenie na numer 70908 o treści: SOMERSBY.NR PARAGONU. ODPOWIEDŹ na pytanie: "Wakacje z Lodrem smakują jak...".
Konkurs trwa do 15 lipca 2015r, szczegóły znajdują się na stronie sklepu ABC.


Kasztelan na bogato

Największym zestawem nagród do rozdrania może pochwalić się Kasztelan, oferując:

  • 31x smartfon iPhone 5S 16 GB
  • 31x zestaw piknikowy Kasztelana: kosz piknikowy + minilodówka
  • 61x hamak z kieszonką na piwo

Szansę na nagrody ma każdy, kto kupi min. 4 sztuki piwa Kasztelan Niepasteryzowane lub Kasztelan Specjały w sieci hipermarketów TESCO, zachowa paragon i wyśle wiadomość na 70908 o treści: KASZTELAN.NUMER PARAGONU.
Loteria trwa do 31 lipca 2015.

Leżakuj z Łomżą

Łomża rozdaje aż 4000 leżaków! Aby je zdobyć wystarczy kupić 5 dowolnych piw Łomża, dokończyć zdanie "Jak według Ciebei wygląda idealne leżakowanie" i wysłać odpowiedź wraz z numerem paragonu na numer 4321 (koszt według taryfy operatora) w postaci: LOMZA.NR PARAGONU. ODPOWIEDŹ lub wypełniając formularz na stronie organizatora. Akcja trwa do 26 lipca 2015r.
Staramy się być na bieżąco ze wszystkimi piwnymi konkursami, więc lista z pewnością będzie aktualizowana. Większość z opisanych przez nas wcześniej akcji wciąż trwa, dlatego zachęcamy do sprawdzenia innych ofert w tych wpisach:
Miliony piw do wygrania! Zebraliśmy piwne promocje w jednym miejscu i Miliony nagród! Dalszy ciąg piwnych promocji.

Jeżeli szukasz tanich przekąsek, to sprawdź oferty na artykuły spożywcze:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close