logo

Kup piwo i wygraj bilety na mecze UEFA Euro 2016!

14sie 2015

Kategoria: Inspiracje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Carlsberg i Okocim organizują loterie, w których do wygrania są bilety na mecze UEFA Euro 2016. Jednym z wymogów wzięcia udziału w konkursie jest kupno piwa. Brzmi dobrze! ;-) Zobaczcie, co jeszcze trzeba zrobić, żeby przenieść się z kanapy przed telewizorem na prawdziwe trybuny.

Lubisz piłkę nożną, ale niekoniecznie masz ochotę kibicować ulubionej drużynie, oglądając jej grę na szklanym ekranie? Mamy na to sposób! Tylko kilka kroków dzieli Cię od tego, żeby wygrać bilety na rozgrywki podczas UEFA Euro 2016.

Jak wygrać bilet na mecz?

Wybraliśmy kilka loterii, dzięki którym będziesz mógł na żywo zobaczyć Polską Reprezentację Piłki Nożnej w eliminacjach do UEFA Euro 2016 lub wygrać pakiet VIP na mecz ćwiećfinałowy UEFA Euro 2016 we Francji!

Okocim

Jako oficjalny sponsor Piłkarskiej Reprezentacji Polski, piwo Okocim bierze udział aż w 3 loteriach w różnych punktach, w których ten napój alkoholowy jest sprzedawany.

  • Żabka i Freshmarket

Loteria jest prowadzona w sieci sklepów Żabka oraz Freshmarket i trwa do 31 sierpnia 2015 roku. Nagroda: 250x podwójne bilety na mecze Reprezentacji Polski w eliminacjach do UEFA Euro 2016.

  • ABC

Loteria trwa do 24 sierpnia 2015. Żeby wziąć w niej udział, wystarczy kupić czteropak piwa Okocim w sklepach ABC i wysłać SMS-a. Tutaj liczy się przede wszystkim kreatywność, ponieważ samemu trzeba stworzyć propozycję toastu na eliminacje Naszych do UEFA Euro 2016. Nagroda: 100x bilet na mecz Polska-Irlandia w eliminacjach do UEFA Euro 2016.

  • Delikatesy Centrum

W tym przypadku nie trzeba kupować wyłącznie piwo, ponieważ do wyboru jest także napój i kiełbaski. Promocja trwa do 19 sierpnia 2015 roku. Nagroda: 21x pojedynczy bilet na mecz Polska-Irlandia w eliminacjach do UEFA Euro 2016.

Carlsberg

Niby jedna loteria, ale jaka! Po pierwsze, trwa bardzo długo, bo do 30 kwietnia 2016 roku. Po drugie, nie trzeba wysyłać SMSów, ani wymyślać haseł - wystarczy kupić piwo i zgłosić się za pośrednictwem strony. A po trzecie, co zresztą najlepsze, do wygrania jest: 39x pakiet VIP na mecz ćwierćfinałowy UEFA Euro 2016 we Francji (w ramach nagrody zapewnione są: bilety na mecz, transfer na trasie Warszawa – Francja – Warszawa, nocleg, wyżywienie, opieka przedstawiciela organizatora oraz ubezpieczenie).

Wygraj piwo

Jeśli nie uda Ci się wygrać biletów na mecze eliminacyjne, zawsze możesz pocieszyć się innymi nagrodami :-) W loterii Okocim (w Żabce i Freshmarkecie) można wygrać dodatkowo czteropak piwa Okocim Jasne Pełne. Do rozdania jest aż 10 tysięcy czteropaków!

Istnieje powiedzenie: piwo to moje paliwo, więc te loterie z pewnością zdobędą ogromną popularność wśród osób, które czasami lubią... zatankować ;-) Jeśli już jesteśmy w tym temacie, od razu wspomnijmy jeaszcze o konkursie LOTOS, w którym można wygrać bilet na mecz oraz wiele innych, atrakcyjnych nagród.

Oprócz wyżej wymienionych nagród ukrytych pod zdrapką, w loterii można wygrać telewizor SONY 40 cali, konsolę Playstation 4 z grą FIFA 15 oraz bilet imienny dla dwóch osób na mecz piłki nożnej polskiej reprezentacji - spotkania eliminacyjne Mistrzostw Europy 2016 (na mecz Polska-Gibraltar lub Polska-Irlandia).

To co, komu kibicujemy? Chyba wszyscy wiedzą! (Oprócz Panów na zdjęciu ;-))

A do piwka najlepsze są przekąski. Zobacz nowe promocje w wybranych sklepach spożywczych:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close