logo

Kup chipsy Lay's i wygraj bilet na UEFA Champions League

30paź 2015

Kategoria: Inspiracje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Zdobycie biletów na UEFA Champions League jeszcze nigdy nie było takie łatwe! Wystarczy jedynie kupić promocyjną paczkę chipsów Lay's oraz stworzyć hasło, które najlepiej obrazuje to, jak kibicujesz.

Reklama

Nie ma to jak miska chipsów podczas oglądania meczu przed telewizorem, co? ;-) Jednak gdybyś miał wybierać: zostać na kanapie czy wyjechać na stadion kibicować na żywo - co byś wybrał? My już wiemy co! Dlatego zachęcamy Cię do tego, żebyś poszedł do sklepu po promocyjną paczkę chipsów Lay's. Jednak zamiast siadać na kanapie, wymyśl hasło, które najlepiej pokaże jak kibicujesz z Lay's. Zgłoszenia dokonasz na stronie kibicujzlays.pl

Masz 3 opcje do wyboru. W trakcie meczu:

  1. Klaszczę, jakbym...
  2. Wczuwam się, jakbym...
  3. Przeżywam akcję, jakbym...

Które zachowanie jest podobne do Ciebie i jak dokończyłbyś zdanie? ;-) Nie trzymaj tego w tajemnicy, tylko weź udział w konkursie! Trwa on do 8 stycznia 2016 roku oraz składa się z 75 rund. Jedna runda to jedeń dzień, a w każdej rundzie ktoś wygrywa! :-) To znaczy, że codziennie można wygrać podwójny bilet na mecz Uefa Champions League z opłaconym przelotem i hotelem! Dodatkową nagrodą jest unikalna koszulka Ligi Mistrzów.

Zasady konkursu

Podsumowując, od wygrania dzielą Cię 3 kroki: najpierw musisz kupić promocyjną paczkę Lay's, następnie wejść na stronę kibicujzlays.pl -> weź udział, wybrać odpowiednią grafikę i dokończyć zdanie. Na końcu wpisujesz kod z paczki i wysyłasz zgłoszenie. Regulamin akcji jest dostępny TUTAJ. Jeżeli będziesz wybierał się do sklepu po paczkę chipsów zobacz przy okazji co jeszcze otrzymasz w promocji:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close