logo

Kulturalne wakacje! Darmowe i tanie atrakcje w każdym mieście

07lip 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Wystawa za 1zł, kino za 10zł, darmowe przestawienia teatralne, warsztaty dla dzieci i inne wydarzenia kulturalne na każdą kieszeń w ramach akcji Kultura Dostępna.

 

Nadszedł sielankowy czas dla wszystkich uczniów, którzy przez najbliższe dwa miesiące nie muszą się przejmować zaległymi pracami domowymi. Studenci cieszą się nieco dłuższą przerwą, a pracujący marzą o rozpoczęciu urlopu. Siedzenie w pracy w taką pogodę jest nikłą przyjemnością!

A co z tymi, którzy zostają w mieście? Nawet jeżeli przez 2 tygodnie zamierzają wylegiwać się na plaży, resztę lata będą musieli spędzić w pracy.
Może warto sprawdzić, co dzieje się w kulturalnym sercu miasta, aby po wyjściu z pracy nie zasiedzieć się w domu?

Kultura Dostępna dla każdego

Głównym celem programu jest zainteresowanie jak największego grona sztuką. Serwis kulturadostepna.pl skupia wszystkie bezpłatne i tanie oferty na wydarzenia kulturalne - czyli takie do 20zł. Oprócz wydarzeń możemy sprawdzić ciekawe miejsca lub skorzystać z zasobów internetowych. Jest w czym wybierać!

Jak poruszać się po serwisie?

W zależności od naszej lokalizacji dobierane są wydarzenia i miejsca, które znajdują się w naszym pobliżu. Możemy skorzystać z wyszukiwania wpisując słowo kluczowe, zmieniając lokalizację i odległość oraz datę.

Gdy już wybierzemy, gdzie chcemy zażyć nieco kultury, czas zdecydować się na to,  jakiego typu będzie to rozrywka. Kino, teatr, wystawa za 1zł, może jakiś koncert?
O akcji promującej rodzime kino informowaliśmy już w tym poście: 10zł za bilet do kina. Akcja "Kultura Dostępna" . O muzeach, które umożliwiają zwiedzenie zbiorów za 1zł można przeczytać na stronie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (są to m.in Muzea Narodowe, Muzea Sztuki Współczesnej).

W serwsie możemy wybrać jedną z zakładek:


I pójść zobaczyć to, co nas naprawdę zainteresuje.
Jeżeli chcesz wybrać się na weekendową wycieczkę, sprawdź ciekawe miejsca w każdym województwie.A jeżeli pada deszcz, nie chcesz wychodzić z domu lub po prostu nie masz już siły po całym dniu ciężkiej pracy, sprawdź kulturę dostępną w internecie.Jeśli nie planujesz spotykać się z kulturą poza domem lub właśnie przebywasz gdzieś na wakacjach, ale brakuje Ci odpowiedniej książki do pełnego wypoczynku, sprawdź zniżki na książki:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close