logo

Kultowy podkład Revlon Colorstay - gdzie najtaniej? Sprawdziliśmy!

27lip 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

W żadnej kobiecej kosmetyczce nie może zabraknąć typowych kosmetyków do makijażu, a w tym dobrze kryjącego podkładu. Jednym z kultowych produktów jest Revlon Colorstay, który pokochały już setki kobiet na całym świecie. A gdzie kupicie go w najlepszej cenie? Sprawdziliśmy to!

Reklama

Revlon Colorstay - czyżby ideał?

Dla wielu kobiet z pewnością tak! Podkład Revlon Colorstay plasuje się w ścisłej czołówce kultowych kosmetyków do makijażu. Nieraz znane blogerki i makijażystki, które udzielały nam wywiadów dotyczących najlepszych produktów do makijażu, polecały właśnie ten podkład. W sieci można znaleźć także mnóstwo recenzji i opinii na jego temat, w większości wszyscy wypowiadają się o nim w samych superlatywach. W internecie znajdziecie także wiele zdjęć pokazujących efekt po nałożeniu podkładu i fantastyczne krycie:

Revlon Colorstay podkład promocja(Źródło: www.brunamalheiros.com)

Co jest w nim takiego niezwykłego, że naprawdę warto go wypróbować?

 • szeroka gama kolorystyczna
 • dostępny zarówno dla cery suchej, jak i tłustej
 • mocne pokrycie
 • trwałość 
 • bezpieczne i wygodne opakowanie z pompką
 • wydajność 

I przede wszystkim cena! Średnio za podkład Revlon Colorstay trzeba zapłacić około 60 zł. Patrząc na to, że za podkłady o podobnych właściwościach marek L'Oreal czy Estee Lauder będziecie musiały zapłacić znacznie więcej, to bardzo dobra cena. Ale my wiemy, gdzie kupicie ten sam podkład nawet za mniej niż 15 zł!

Revlon Colorstay podkład promocja

Podkład Revlon Colorstay - porównanie cen

Standardowa cena za podkład Revlon Colorstay oscyluje wokół 60 zł. Warto jednak rozglądać się za promocjami w mniejszych drogeriach internetowych, ponieważ tam możecie oszczędzić nawet ponad połowę średniej ceny! Gdzie kupicie ten podkład najtaniej?

SKLEP CENA
E-Glamour 14,50 zł
Perfumesco 21,00 zł
Empik 23,49 zł
Strefa Urody 24,90 zł
Smyk 24,99 zł
eZebra 25,97 zł
Nocanka 26,99 zł
eMAG 28,99 zł
iPerfumy 34,91 zł
Rossmann 69,99 zł

Różnica pomiędzy pierwszym a ostatnim miejscem w tabeli to aż 55,49 zł! Jeśli zdecydujecie się na zakup podkładu Revlon Colorstay w drogerii E-Glamour, w cenie tego samego kosmetyku z Rossmanna będziecie mogli kupić prawie 5 tych samych produktów!

Ceny podkładu także w tym samym sklepie różnią się od siebie w zależności od kolorów. Im bardziej neutralne - tym droższe, im ciemniejsze lub jaśniejsze, zdecydowanie rzadziej kupowane przez klientki - tym tańsze. W naszym zestawieniu staraliśmy się uwzględniać ceny za podkłady jak najbardziej neutralne i pośrednie. W niektórych cenach, także w E-Glamour, która zdecydowanie bije inne na główę, najtańsza wersja kolorystyczna podkładu Revlon Colorstay kosztuje 13,30 zł.

Musimy przyznać, że tak niska cena nas bardzo zszokowała i nie mogliśmy uwierzyć, że za dokładnie ten sam podkład w innej drogerii trzeba zapłacić nawet 69,99 zł. Postanowiliśmy więc wykonać jeden telefon. Pani na infolinii poinformowała nas, że są to w pełni wartościowe, nowe, zamknięte i nieużywane wcześniej produkty. Możecie więc śmiało korzystać z takiej okazji i obkupić się na zapas w drogerii internetowej E-Glamour! W przypadku zakupów online musicie jednak liczyć się z kosztami dostawy. Sprawdziliśmy, ile będziecie musieili wydać za wysyłkę w poszczególnych sklepach, które znalazły się w naszym zestawieniu. Pod uwagę braliśmy najtańszą możliwą opcję dostawy (poza bezpłatnym odbiorem osobistym).

Gdzie zapłacicie najmniej za wysyłkę?

 • eZebra: kiosk Ruchu 5,85 zł
 • Strefa Urody: list polecony ekonomiczny 5,90 zł
 • Empik: kurier pocztowy 6,90 zł (darmowa dostawa do salonów Empik)
 • Smyk: paczkomat Inpost 6,90 zł (darmowa dostawa do salonów Smyk)
 • Perfumesco: kiosk Ruchu 6,99 zł
 • E-Glamour: paczkomat Inpost 8,50 zł (darmowy odbiór osobisty)
 • Nocanka: list polecony ekonomiczny 8,99 zł (darmowy odbiór osobisty)
 • iPerfumy: paczkomat Inpost 9,90 zł (dostawa do punktu odbioru osobistego 4 zł)
 • Rossmann: odbiór na stacji paliw Orlen 10 zł
 • eMAG: wszystkie metody dostawy 14,95 zł

Najmniej za przesyłkę zapłacicie w eZebra, ale nawet w ostatecznym rozrachunku doliczając koszty przesyłki do ceny kosmetyku, nadal najbardziej opłaca Wam się go kupić przez drogerię E-Glamour: cena z przesyłką w eZebra to 31,82 zł, w E-Glamour - 23 zł. 

Sami widzicie, że warto mieć oczy szeroko otwarte na promocje, ponieważ dzięki nim można oszczędzić nawet trzykrotność standardowej ceny! Wiemy, gdzie jeszcze znajdziecie zniżki na kosmetyki.

Źródło zdjęcia głównego: http://www.yasamtonu.com

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close